Allah'ın Azabından Kurtulamazlar

Mısır'da darbe karşıtı 528 kişinin idama mahkum edilmesi nedeniyle Memur-sen Malatya İl Temsilciliği tarafından tepki eylemi düzenlendi.

Allah'ın Azabından Kurtulamazlar Türkiye-Dünya

Malatya’da Cuma Namazı sonrasında Soykan Parkı’nda düzenlenen tepki eyleminde konuşan Bem Bir Sen Malatya Şube Başkanı Hanifi Acar, “Tarihin azabından kurtulsalar, Allah’ın gazabından kurtulamayacaklar, Yarın bizim olacak. Bugün 529 kardeşimizi idam ile yargılıyorlar. Biz onlara, Sisi’ye, katil Amerika’ya, katil İsrail’e ve tüm Siyonizme buradan lanet ediyoruz ve protesto ediyoruz. O kardeşlerimiz bizim gibi düşünüyor ve idamdan korkmuyorlar, Sis’ler korkacak, Amerika korkacak, zülüm sahipleri korkacak. Çünkü ümit birdir. Sisi kahrolacak ve ümmet yine muzaffer olacak İnşallah” dedi.

Memur-Sen İl Temsilcisi Kerem Yıldırım, “Mısır, darbeyle başa gelmiş illegal, gayri insanı bir yönetim tarafından yönetiliyor. Darbeciler, yaptıklarına sessiz kalınmasının verdiği cesaretle Mısır halkına yönelik zulümlerini her geçen gün daha da arttırıyor. Yaşanan darbe sürecinin ardından Sisi’nin illegal mahkemeleri, darbeyi reddeden ve darbeye karşı direnen 529 masum insanı, şiddete teşvik ve karakollarla saldırı gibi uydurma suçlarla 25 Mart’ta idama mahkum etti. Adeviyye’de, Rabia’da darbe karşıtı özgürlükçü kitleler üzerine rast gele ateş ederek katliam yapan Mısır’ın darbecileri, Baltacıların yerine yargıç cübbesi giymiş tetikçileri kullanarak katliama devam ediyor” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 691
Bu Ay : 1209
Toplam : 1209

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom