Belediye Meclisinde Yeni Seçimler

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi; Nisan Ayı Toplantısına 2. Birleşimle devam ederek gündem maddelerini görüştü.

Belediye Meclisinde Yeni Seçimler Malatya Siyaset

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın başkanlığında Büyükşehir Belediye Meclis Salonu’nda yapılan toplantıda, Tarihi Kentler Birliği ile Malatya Belediyeler Birliği’ne üye seçimleri gerçekleştirildi. Yapılan seçimle Tarihi Kentler Birliği’ne asil üye olarak Meltem Kavuk, Şefik Şengün ve Nebi Yiğit; yedek üye olarak da Hilal Acı ile Günnur Tabel seçildi. Malatya Belediyeler Birliği Meclisi’nde ise Metin Mandal’ın asil, Ramazan Özcan’ın da yedek üye olarak görev yapması kabul edildi.

Meclisin gündem maddeleri arasında bulunan danışmanlık ücretlerinin belirlenmesi ilgili mevzuata göre onaylanırken, toplantı günlerinin ise her ayın ikinci haftası Çarşamba günü saat 14.00’de başlatılması kararlaştırıldı.
Gündem maddeleri arasında yer alan meclisin tatil yapıp yapmaması ile ilgili olarak da Başkan Çakır’ın önerisi üzerine meclis gerek gördüğü zaman gündeme getirilmek üzere oylanarak ertelendi. Meclisin yoğun gündemi olacağına işaret eden Başkan Çakır, geçen dönemde de hiç tatil yapmadıklarını kaydetti.

Büyükşehir Belediye Meclisi Nisan ayı Toplantısı 3. Birleşiminin 15 Nisan Salı günü saat 14.00’te yapılması kararlaştırılarak birleşim kapatıldı.

Öte yandan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, toplantı öncesinde meclis üyelerine Dede Korkut restoranda yemek verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 625
Bu Ay : 8684
Toplam : 8684

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom