Arapgir'de İlk Meclis Toplantısı Yapıldı

Malatya’nın Arapgir İlçe Belediye Meclisi, yeni dönemin ilk toplantısını yaptı.

Arapgir'de İlk Meclis Toplantısı Yapıldı Malatya İlçe

Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu başkanlığında, 30 Mart 2014 yerel seçiminden sonra yeni dönemin meclis toplantısında, gündemdeki maddeler görüşüldü.

Meclisin ilk toplantısında açılış konuşması yapan Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu kısaca geçmiş dönemde 5 yıl boyunca yapılan faaliyetlerden bahsetti. Cömertoğlu, "Yapılan 5 yıllık hizmet döneminde Arapgir'de birçok zorluğu, burada sizlerin yerinde oturan meclis üyesi arkadaşlarımızla birlikte aştık. İcraatların altına hep birlikte imza attık. Şimdi girmiş bulunduğumuz yeni dönemde, yeni arkadaşlarımıza çalışmalarında başarılar diliyor, İlçemiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

Toplantıda, ilk olarak katipler ve komisyonlar yapılan oylamalarla belirlendi. Gizli oylama ve açık sayımla yapılan belirleme seçimine göre belirlenen komisyon üyelikleri şöyle belirlendi:

“Basri Aknar (Meclis 1. Başkanvekili), Hacı İbrahim Aktaş (Meclis 2. Başkanvekili), Vahap Boztepe ve Faruk Özan (Meclis Asil Katipliği), Mehmet Metin Bölükbaşı ve Mehmet Bilen (Meclis Yedek Katipliği), Mehmet Bilen ve Hacı İbrahim Aktaş (Encümen Üyeliği), Basri Aknar, Faruk Özan ve İbrahim Doğan (Plan Bütçe Kesin Hesap Komisyonu Üyeliği), İlhami Mengi, Vahap Boztepe ve Ramazan Erdem (İmar Komisyonu Üyeliği).”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 856
Bu Ay : 4654
Toplam : 4654

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom