Kanserde Erken Teşhis Önemli

Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezi (KETEM) Sorumlu Doktoru Deniz Akdeniz Topçu, kanserde erken teşhisin önemli olduğunu bildirdi.

Kanserde Erken Teşhis Önemli Malatya Haber

1-7 Nisan Kanser Haftası nedeniyle; Malatya İl Sağlık Müdürlüğü çalışanlarını Kanser konusunda bilgilendirmek amacıyla KETEM Sorumlu Hekimi Dr. Deniz Akdeniz Topçu tarafından, "Kanser nedir? Kanserden korunma yolları nelerdir? Kanserin belirtileri nelerdir? Kanser çeşitleri nelerdir? Kendi Kendine Meme Muayenesi nasıl yapılmalıdır? Kanserde erken teşhisin önemi ve KETEM hakkında bilgilendirmenin yer aldığı bir sunum gerçekleştirildi.

KETEM Sorumlu Doktoru Deniz Akdeniz Topçu, kanserde erken teşhisin önemli olduğunu ifade ederek, ailesinde kanser hastası olanların zaman zaman muayene olmalarını önerdi. Kansere yol açan yiyecekler ve kanserden korunma yollarını da anlatan Topçu, yenilen suni ve sağlıksız yiyeceklerin da kanser hastalığına yol açtığını vurguladı.
Dr. Deniz Akdeniz Topçu, sunumun sonunda katılımcıların soruları cevaplandırdı. Program sonrası ise Kanser ve KETEM ile ilgili bilgilendirme broşürleri dağıtıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 839
Bu Ay : 3383
Toplam : 3383

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom