PTT Çalışanları Kan Verdi

PTT Malatya çalışanları, Kızılay’ın kan kampanyasına desteğini sürdürdü.

PTT Çalışanları Kan Verdi Malatya Haber

Malatya Belediyesi eski meydanında konuşlanan Kızılay aracında ver vermeleriyle ilgili açıklama yapan Malatya PTT Başmüdürü Fahri Ocak, “Posta Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi mensupları olarak, vatandaşlarımıza en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmanın yanında sosyal bir sorumluluğu da yerine getirmekteyiz. Ülkemizdeki kan ihtiyacına bir nebzede olsa katkı sağlamak amacı ile Genel Müdürlüğümüz ile Türk Kızılay’ı arasında tüm personelimizi kan bağışı yapmaya teşvik etmek ve kan bağışının acil bir ihtiyaç olmayıp sürekli bir ihtiyaç olduğu bilincini yaygınlaştırmak amacı ile düzenlenen “Kan Bağışı Kampanyasına” hoş geldiniz. Teknolojinin tüm alanlarda yaptığı gelişme ve yeniliklere rağmen kan ve kan bileşenlerinden elde edilen ürünlerin yerine kullanılacak tedavi yöntemi geliştirilememiştir” ifadelerini kullandı.

“Ülkemizde her yıl 2 milyon insan, hayata tutunabilmek için bizlerin bağışladığı ve bağışlayacağı kana ihtiyaç duymaktadırlar” diyen Ocak, açıklamasını şöyle tamamladı:

“Üretilmesi mümkün olmayan bir doku olan kanı bağışlamakla o insanlara hayat vermiş oluyoruz. Bu nedenle kan bağışı insan yaşamı için yapılan en büyük armağandır. Malatya PTT Merkezinde 3 ayda bir yaptığımız bu kampanyayı hava şartlarının uygun olması nedeni ile ve siz değerli Malatyalı hemşerilerimizin kan bağışı hakkında bilinçlenmesini ve katılımını sağlamak amacıyla bu ayki kampanyamızı burada yapıyoruz. Yıllarıdır “Bak postacı geliyor, selam veriyor” dizeleri ile hatırladığımız postacıları; “Bak Postacı geliyor, Hayat veriyor.” sloganı ile tanımış oluyoruz.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 215
Bu Ay : 2859
Toplam : 2859

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom