2 Başkan Yardımcısı Göreve Başladı

Malatya Merkez İlçe Yeşilyurt belediye başkanı Hacı Uğur Polat, kısa vadede dönüşümü gerçekleştirerek ve görevlendirmeler yaparak işe koyulduklarını vurguladı.

2 Başkan Yardımcısı Göreve Başladı Malatya Haber

Türkiye Gazetesi Malatya Bölge Temsilcisi Celal Koyuncu, 30 Mart 2014 seçimiyle birlikte büyük şehir olan Malatya’da Merkez İlçe Yeşilyurt belediye başkanı Hacı Uğur Polat’a, ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi.
Ziyarette konuşan Polat, ”7 belediyemiz ve özel idareden de gelenleri sayarsak 8 belediye çalışanı Yeşilyurt Belediyesi olarak birleşmiş oldu” diyerek, kısa vadede dönüşümü gerçekleştirerek ve görevlendirmeler yaparak işe koyulduklarını vurguladı.

MAŞTİ karşısındaki İl Özel İdaresi binasını Yeşilyurt Belediyesi hizmet binası olarak istediklerini ancak verilmediğini söyleyen Polat, şimdilik Yakınca Belediye binasında hizmet verdiklerini ifade etti. Polat, “Önümüzdeki hafta itibariyle öncelikle Gedik Mahallesi’nde olmak üzere asfalt çalışmasına başlayacağız” dedi.

Polat, belediye başkan yardımcılıklarına belediye meclis üyeleri Mehmet çınar ve Mehmet Güner’i getirdiklerini belirterek, “3’ncü belediye başkan yardımcısı olarak da bir memur arkadaşı talep etti. Onaylandıktan sonra göreve başlayacak” ifadelerini kullandı.

Türkiye Gazetesi Malatya Bölge Temsilcisi Celal Koyuncu, uzun yıllar öncesinden tanıdığı Yeşilyurt Belediye Başkanı seçilen Hacı Uğur Polat’a görevinde başarılar diledi. Polat’ın Yeşilyurt’a güzel hizmetler yapacağına inandığını dile getiren Koyuncu, hizmet edenin devamlı yanında olduklarını kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 550
Bu Ay : 3994
Toplam : 3994

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom