Başkan Öztürk'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Malatya Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın, birlik heyeti ve yetiştiriciler ile birlikte, Malatya’nın Yazıhan İlçesi Belediye Başkanlığı’na seçilen Nevzat Öztürk‘e ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Başkan Öztürk'e Hayırlı Olsun Ziyareti Malatya İlçe

Ziyarette konuşan Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk, “Bizim bölgemiz tarım ve hayvancılık bölgesi olması hesabıyla bizler başkanımızın yapmış olduğu işleri önemsiyoruz. Gerçekten bürokrasi ve siyasetten desteklenmesi gereken hususlar olursa biz her zaman başkanımızın yanındayız. Yine üç gün önce bir kuzu yarışması yapıldı. Bu kuzu yarışması kaç yıldır yapılıyor ve üreticiler için iyi oluyor. Hem dileklerini temennilerini ve düşüncelerini dile getirme anlamında biz çok önemsiyoruz. Bu hayvancılık konusunu İhsan başkanın yapacağı faaliyetlerde her zaman kendisinin yanında olduğumuzu ben bir kez daha ifade ediyor ve kendisine bu anlamda yapmış olduğu çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Malatya İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın ise, “Başkanımız yeni seçildiler, görevi devir aldılar. Yazıhan’ımıza önemli hizmetleri geçmişte de olmuştur. Sivil toplum örgütü başkanı iken hayvancıları bilen, hayvancıların sorunlarını bilen biri. Biz de kendisine hem hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak için, hem yönetim kurulu hem de Yazıhan’daki değerli yetiştiricilerimizle birlikte kendisine hayırlı uğurlu olsun dileklerinde bulunmak için buradayız. Her türlü toplantılarda yapılacak program ve projelerde bizler de yanınızda olacağız. Küçükbaş hayvancılıkla alakalı bütün etkinliklerimiz ve programlarımız devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 724
Bu Ay : 3208
Toplam : 3208

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom