Çakır, Polis Haftasını Kutladı

30 Mart tarihinde yapılan seçimlerde Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçilen Ahmet Çakır, Büyükşehir Belediye Başkanı olarak ilk mesajını emniyet teşkilatı için verdi.

Çakır, Polis Haftasını Kutladı Malatya Haber

30 Mart tarihinde yapılan seçimlerde Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçilen Ahmet Çakır, Büyükşehir Belediye Başkanı olarak ilk mesajını emniyet teşkilatı için verdi. Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Polis Teşkilatının 169. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın mesajı şöyle;

Demokratik hukuk devletinin vazgeçilmezi olan can ve mal güvenliğinin sağlanmasında baş rolü oynayan emniyet teşkilatımızın, 169. kuruluş yıldönümünü gururla kutlamaktayız. Vatanımızı ve milletimizi suç ve suçlulara karşı koruyan, bizlerin huzur ve güven içerisinde yaşamasını sağlayan, tüm polis teşkilatının kuruluş yıldönümü kutlu olsun.

Gücünü halktan ve kanunlardan alan Türk Polisi, halkın içinden gelip, bizim evlatlarımız, kardeşlerimizdir. Görevini her zaman fedakarca yaparak, gerektiğinde canını hiçe sayan emniyet teşkilatımız bu sayede, toplumumuzun güven ve takdirini kazanmıştır.

Ülkemizin dört bir tarafında büyük bir özveriyle çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatımızın 169. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi de minnetle anıyoruz.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 15
Bugün : 869
Bu Ay : 1604
Toplam : 1604

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom