Aliseydi Görevine Başladı

Malatya’nın Hekimhan İlçesi Belediye Başkanı seçilen Aliseydi Millioğulları, mazbatasını alarak görevine başladı.

Aliseydi Görevine Başladı Malatya İlçe

Beraberinde CHP İl Başkanı Enver Kiraz ve meclis üyeleriyle birlikte Hekimhan Adliyesi’ne giden Belediye Başkanı Ali Seydi Millioğulları, Hekimhan İlçe Seçim Kurulu Başkanı Fatih Yılmaz’dan mazbatasını aldı.

Daha sonra Hekimhan Belediyesi’ne geçen Millioğulları, Belediye Başkan Vekili Hüseyin Altıkulaç’tan görevi devraldı. Devir teslim töreninde konuşan Millioğulları, herkesin ve her kesimin Belediye Başkanı olmaya devam edeceğini belirterek seçim süresi boyunca, seçim günü, sonraki günler ve geceler de çalışan herkese teşekkürlerini iletti.
CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz ise, “Hekimhan bu dönem oylarına sahip çıkma anlamında ciddi bir mücadele verdi. Bir haftadır da mücadele veriyor. Oylarına sahip çıktıkları için tüm Hekimhanlıları tebrik ediyorum. Hekimhan sevginin, kardeşliğin, hoşgörünün, herkesin bir arada kardeşçe yaşadığı örnek ilçelerden birisidir. Böyle örnek bir ilçeyi tekrardan Cumhuriyet Halk Partisi olarak kazandığımız için çok mutlu olduğumu Hekimhanlılarla gurur duyduğumu ifade etmek istiyorum” dedi.

Ali Seydi Millioğulları, Hekimhan İlçesi Güzelyurt beldesi belediye başkanı iken, 30 Mart 2014 yerel seçimi sonrasında Malatya’nın büyük şehir olmasından dolayı beldeler kapatılınca, Millioğulları Hekimhan ilçesi belediye başkanlığına aday olmuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 806
Bu Ay : 6786
Toplam : 6786

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom