Polis Haftası Etkinlikleri Düzenleniyor

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 169’ncu yılı münasebetiyle Malatya’da çeşitli etkinlikler düzenleniyor.

Polis Haftası Etkinlikleri Düzenleniyor Malatya Haber

Malatya Park AVM’de, Polis haftası nedeniyle bir dizi etkinlik yapıldı. Polis Haftası ve 10 Nisan Türk Polis Teşkilatının Kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında, Vali Vasip Şahin, İl Emniyet Müdürü Nuri Uluayak, İl Emniyet Müdür Yardımcıları ve şube müdürleri, Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Mehmet Karlı, Polis Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Tarık Gelgiç, emniyet personeli ve öğrenciler ile vatandaşların katılımı ile programlar düzenlendi.

İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi’nin oluşturduğu ve Ümit Meşe tarafından çalıştırılan çocuk mehteran takımı gösteri sundu. Melekbaba Okuma Merkezi’nde eğitim gören öğrencilerden oluşan halk oyunları ekibi gösteri sundu.
Satranç turnuvasında ise küçükler kategorisinde dereceye giren Emre Kayagil, Enes Çetinkaya ve Mücahit Özbey, yıldızlar kategorisinde dereceye giren Hamza Kaya, Ağdar Alak ve Emrullah Cankurt, serbest kategorisinde dereceye giren Ali Ekber Doğan, Abdullah Özbulucu ve Feyzullah Çitil’e hediyelerini yetkililer verdi.

Polis Haftası nedeniyle düzenlenen çeşitli yarışmalarda dereceye giren ve hafta kutlanmasına katkıları olan mehteran takımı eğiticisi Ümit Meşe, Şehit Kemal Özalper Meslek Lisesi Müdürü Fevzi Alpay, Şehit Kemal Özalper Meslek Lisesi Bölüm Öğretmeni Abdulkadir Çalışkan, Satranç İl Temsilcisi Cemal Toy, folklor eğiticisi Mehmet Oral ve Abdulkadir Eriş Güzel Sanatlar Lisesi Müzik öğretmeni Oğuzhan Karataş’a plaket verildi.

Abdulkadir Eriş Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri müzik grubu, Malatya Park AVM’de konser verdi. Polis memuru Mustafa Demir de, Malatya Park AVM’de maket sergisi açtı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom