Koyuncu'dan Başkan Çakır'a Zİyaret

Malatya’ya ikinci kez belediye başkanı seçilen Ahmet Çakır, “Yüksek oy oranı bizleri şımartmayacak ve daha çok iş anlamında kamçılayacaktır” dedi.

Koyuncu'dan Başkan Çakır'a Zİyaret Malatya Haber

30 Mart 2014 yerel seçimiyle birlikte büyük şehir olan Malatya’ya bu kez büyük şehir belediye başkanı seçilen Ahmet Çakır’a, Türkiye Gazetesi Malatya Bölge Temsilcisi Celal Koyuncu, ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.
Ziyarette konuşan Başkan Çakır, “Malatya’nın büyük şehir olması nedeniyle 30 Mart yerel seçimi önemli ve farklıydı. Neticede halkımız yüksek bir oy oranıyla bizi tekrar başkanlığa seçti. Yüksek oy oranı bizleri şımartmayacak ve daha çok iş anlamında kamçılayacaktır. Bu desteğe layık olabilmek için daha çok tempolu çalışacağız” şeklinde konuştu.
Gelişen, kalkınan Malatya’yı büyük şehir ile birlikte ilçelere, kırsala da yatırım yapılacak olmasından dolayı daha planlı çalışmak zorunda olduklarını ifade eden Ahmet Çakır, “Malatya’nın daha sağlıklı ve planlı gelişmesi adına, bütünlüğün sağlanması avantajıyla çalışmaları başlatıyoruz” dedi.

Türkiye Gazetesi Malatya Bölge Temsilcisi Celal Koyuncu ise, 5 yıllık ilk döneminden sonra bu kez de büyük şehir belediye başkanı seçilen Ahmet Çakır’a başarılarının devamını dileyerek, “İlimize bir çivi çakanın her zaman yanındayız. Başkanımız da ilk çıkarlık ve kalfalık döneminden sonra artık ustalık dönemine girdi. Bu nedenle halkın beklentisi de büyük olacaktır. Başkanımızın beklentilere cevap vereceğini de ümit ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom