Başkanlık Sürecinde Maaş Almadı

Malatya’da üç dönem belediye başkanlığı görevinde bulunan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Kavuk, “15 yıl bordroya imza atmadım. Başkanlık ödeneği hizmetlerde kullanıldı” dedi.

Başkanlık Sürecinde Maaş Almadı Malatya Haber

Malatya’nın Yeşilyurt ilçesi Belediye Başkanlığı’nı bir dönem dinlendikten sonra toplam 15 yıl yapan Mehmet Kavuk, 30 Mart yerel seçiminde de AK Parti’den Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye başkan aday adayı olmuştu, ancak parti Hacı Uğur Polat’ı aday göstermişti. Hacı Uğur Polat da, 30 Mart seçiminde AK Parti’den Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkanı seçilmişti.

Malatya’nın ilçesi iken, 30 Mart 2014 seçiminden sonra Malatya'nın büyükşehir olmasıyla merkez ilçe Yeşilyurt’a bu kez yeni başkan geldi.

Yeşilyurt eski Belediye Başkanı Mehmet Kavuk, “15 yıl bordroya imza atmadım. Başkanlık ödeneği hizmetlerde kullanıldı” ifadelerini kullandı.

Kavuk, “Bilindiği gibi Kavuk ailesi olarak maddi durumumuz Allah’a şükür iyi. Bu nedenle başkanlık ödeneğini, yani aylık maaşımı almadım ve başkanlık maaşı ilçemizin hizmetlerinde kullanıldı” şeklinde konuştu.
Adı, ‘maaş almayan başkan’ olarak anılacak olan Mehmet Kavuk, bugünlerde umreye giderek, 10 gün kutsal topraklarda ibadet edecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 524
Bu Ay : 1147
Toplam : 1147

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom