Buruk Tarım Fuarı

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından bu yıl 03 – 06 Nisan 2014 tarihleri arasında 8.’si gerçekleştirilen Anadolu Tarım Fuarı devam ediyor. Gelirini kaybeden Malatya çiftçisi buruk bir fuar geçiriyor.

Buruk Tarım Fuarı Malatya Haber

Hem Malatya’dan hem de bölge illerden gelen çiftçilerin yanı sıra Malatya Valisi Vasip Şahin de Anadolu Tarım Fuarı’nı ziyaret etti. Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı ile birlikte stantları gezen Vali Şahin, daha sonra tarım fuarının onur konuğu olan Sri Lanka Büyükelçiliği’nin standını inceledi. Sri Lanka Büyükelçisi Madam Bharathi Wijeratne ile bir süre sohbet eden Vali Şahin, fuarların en büyük özelliğinin farklı kültürlerin, farklı düşüncelerin, çeşitliliklerin bir arada olduğu yerler olduğunu kaydetti. Sri Lanka ile ilgili bilgiler alan Vali Şahin, Sri Lanka Büyükelçisi Madam Bharathi Wijeratne’nin verdiği dosyayı inceledi.

ELAZIĞ EKİBİ

Anadolu Tarım Fuarı kapsamında Elazığ İl Gıda ve Tarım İl Müdürlüğü ekipleri tarım fuarını ziyaret etti. Elazığ Tarım İl Müdürlüğü Proje ve İstatistik Şube Müdürü Mesut Arı, yaklaşık 30 kişilik bir ekiple Malatya’ya geldiklerini ifade ederek, Malatya’nın fuarlar anlamında çok iyi etkinliklere imza attığını söyledi. Arı, “Malatya’da düzenlenen Anadolu Tarım Fuarı’na bizler her yıl katılmaya çalışıyoruz. Bölgemiz çiftçileri açısından bu fuarı çok önemsiyoruz. Özellikle beraber geldiğimiz çiftçilerimiz mutlaka burada alış verişini yaparak dönüyorlar. Fuara özel kampanyaların yapılması çiftçilerimiz için bir fırsat. Bizlerde tarımsal anlamda hem teknolojiyi takip etmiş oluyoruz, hem de çiftçilerimizi fuar kampanyalarından yararlanmasına vesile oluyoruz. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 594
Bu Ay : 4960
Toplam : 4960

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom