Süleyman Eser, Görevine Başladı

30 Mart’ta yapılan yerel yönetim seçimlerinde AK Parti adayı olarak Malatya’nın Darende Belediye Başkanlığı’na seçilen Dr. Süleyman Eser, görevine başladı.

Süleyman Eser, Görevine Başladı Malatya İlçe

İlçe Seçim Hakimi Abdulhalil Kasım’dan mazbatasını alan Süleyman Eser, daha sonra belediye önünde yapılan törenle eski başkan İsa Özkan’dan görevi devraldı.

Mazbatasını aldıktan sonra Belediye Meclis Üyeleri ile belediye binasına gelen Eser, çok sayıda vatandaş tarafından coşkuyla karşılandı. Kurban kesilmesi ve Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından dua edildi.

Devir teslim töreninde bir konuşma yapan Başkan Süleyman Eser, vatandaşlarla istişare ederek hizmetin en güzelini Darende’ye kazandırmaya çalışacaklarını söyledi.

Eser, Organize Sanayi Bölgesi’nin faaliyete geçirilmesi ile istihdam başta olmak üzere ilçenin ekonomik gelişmesine katkı sağlamanın yanı sıra kentsel düzenlemelerle Darende’yi adına yakışır hale getireceklerini kaydetti.
Eski Belediye Başkanı İsa Özkan da yaptığı konuşmada görevini AK Parti’den seçilen bir adaya devretmenin mutluluğunu yaşadığını dile getirdi.

Özkan, daha sonra makam odasında belediyenin mührünü yeni başkana teslim etti. Özkan’a teşekkür eden Eser, “İsa kardeşimiz görevini tamamladı, inşallah biz de onun kaldığı yerden hizmetleri sürdüreceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 802
Bu Ay : 5692
Toplam : 5692

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom