Vahap Küçük'ten Esnafa Teşekkür Ziyareti

Malatya’nın Doğanşehir ilçesinde yapılan seçimde ikinci parti CHP’ye açık fark atan AK Parti adayı Vahap Küçük, esnafa teşekkür ziyareti yaptı.

Vahap Küçük'ten Esnafa Teşekkür Ziyareti Malatya İlçe

Belediye Meclis Üyeleri Rüstem Çatı, Mustafa Gülhaş, Zeki Sülü, Mehmet Polat ve eski belde belediye başkanları ve partililerin katıldığı esnaf ziyaretinde esnafa teşekkür eden Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, “Bana oy veren, vermeyen herkese teşekkür ederim. Hedefim öncelikle Doğanşehir’de birlik beraberlik ve kardeşlik, sonrada hizmet getirmektir. Doğanşehir görevini yaptı. Şimdi sıra bende Allah’ın izniyle artık durmayacağız” dedi.

AK Parti Doğanşehir’de 9 belediye meclis üyesi ve 2 kontenjan kazandı. AK Parti, toplamda 13 bin 236 oyla oyların yüzde 53’ünü alırken, CHP ise 6 bin 694 oyla 3, MHP de 4 bin 686 oy ile 1 meclis üyeliğini aldı.

Doğanşehir’de AK Parti’den Rüstem Çatı, Mustafa Gülhaş, Zeki Sülü, Memet Polat Hasan Mumcu, Abuzer Çılgın, Mahmut Bakırcı, Kemal Kılıç ve Mehmet Birişik. Kontenjandan Hakan Çiftçiolu ve Bekir Alpagut seçildi. CHP ise 3 meclis üyesi Mehmet Okcu, Cemal Afşin ve Metin Coşkun, MHP’den de Neşat Karakuş, Doğanşehir Belediye Meclis Üyeliğini kazanan isimler arasında yer aldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 420
Bu Ay : 15468
Toplam : 15468

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom