Ahmet Çakır Oyunu Kullandı

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, oyunu kullandı.

Ahmet Çakır Oyunu Kullandı Malatya Siyaset

Çakır, yerel seçimler kapsamında oyunu kullanmak üzere, Fatih İlköğretim Okulu'na geldi. Vatandaşların büyük ilgisi altında okula giren Çakır, oyunu kullandı.

Çakır, oyunu kullandıktan sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, "4 ay yoğun bir tempoyla çalıştık. Netice olarak halkımızın karşısına çıktık. Bir fert olarak görevimizi yaptık. Demokratik hakkımız olan oyumuzu kullandık. Dolayısıyla, bugün milletimizin iradesini tecelli edeceği gün" dedi.

Okulları ziyaret ettiğini belirten Çakır, "Seçim gayet sakin ve güzel geçiyor. Ciddi bir katılımın olduğunu gördüm. İyi ve yüksek bir katılım bekliyoruz. İnşallah bu seçim, başta Malatya'mız, ülkemiz ve vatandaşlarımız için hayırlara vesile olur. İnşallah seçimle birlikte, birlik ve beraberliğimiz daha da pekişecek.

Seçim öncesi yaşanan bir takım çalkantılar da tamamen durulmuş olacak. Çünkü burada halkımız iradesini ortaya koyacak. Herkesin üzerine düşen, halkın iradesine saygı göstermektir. Herkes söyleyeceğini söyledi. Siyasetini ortaya koydu. Zaman zaman çirkin olaylarda yaşandı. Sandıklar bunları aklıyor. Söylentileri sandık aklayacak" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 812
Bu Ay : 1330
Toplam : 1330

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom