'Pazar Günü Halkımız İradesini Ortaya Koyacak'

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, Pazar günü vatandaşların sandıklara giderek, iradelerini ortaya koyacaklarını söyledi.

'Pazar Günü Halkımız İradesini Ortaya Koyacak' Malatya Siyaset

Çakır, halkın yoğun ilgisi altında seçim çalışmalarını tamamladıklarını ifade ederek, Halkımızın göstermiş olduğu teveccühe layık olmaya çalışacağız. Bizler gerekli konuşmaları yaptık. Artık gerçek söz sahipleri, Pazar günü konuşacak. Halkımız iradesini ortaya koyacak. Hepimizin bu iradeye saygı duyması lazım" dedi.

30 Mart yerel seçimlerinin yerel hizmetler açısından önemli olduğunu kaydeden Çakır, "Yerel seçim, Malatya'nın kalkınması adına büyük önem taşıyor. Malatya artık büyükşehir yapılanmasına gidiyor. Bunun ilk kurulumu çok önemli. Vatandaşlarımız bunun çok iyi bilincindeler. Bir o kadar önemli olan da, ülkemizde yaşanan siyasi dalgalanmalar. Bu noktada da halkımızı duyarlı ve bilinçli olduğunu gördük. Ben halkımızın iradesinin, sandıklara sağduyulu bir şekilde yansıyacağına inanıyorum. Halkımız yaşananları çok iyi değerlendiriyor. Yerel seçimin, ülkemizin birliğine, dirliğine ve beraberliğine vesile olur" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 701
Bu Ay : 1219
Toplam : 1219

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom