Fındıklı, Arapgir'de Seçim Çalışmalarına katıldı

AK Parti Malatya Milletvekili Mücahit Fındıklı, Arapgir İlçesinde AK Parti İlçe Teşkilatı'nın seçim çalışmalarına katıldı. Fındıklı, bazı köyleri gezerek burada vatandaşlarla bir araya geldi.

Fındıklı, Arapgir'de Seçim Çalışmalarına katıldı Malatya İlçe

Milletvekili Mücahit Fındıklı, İlçe Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu'nu makamında ziyaret ettikten sonra ilçe teşkilatı ile beraber Düzce, Budak, Yaylacık, Ormansırtı ve Koru köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Türkiye'de yaşanan seçim sürecini değerlendiren Milletvekili Fındıklı, Haluk Cömertoğlu'nu göstererek, onu halka emanet ettiklerini söyledi.

Fındıklı, "Bu seçim eski Türkiye ile yeni Türkiye'nin kavgası haline geldi ve şimdiye kadar bu milletin yani sizlerin partisiyle hiç kimse yarışamadı. Hizmette de partinizle kimse yarışamadı. Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımıza partimizin hizmetlerini anlatıyoruz. Yaptıklarımızın neler olduğundan bahsediyoruz. Arapgir'de de vatandaşlarımıza diyoruz ki, Haluk kardeşimiz ve partimiz size emanettir. Allah yar ve yardımcımız olsun, 30 Martımız şimdiden mübarek olsun" ifadelerini kullandı.

Arapgir Belediye Başkanı ve AK Parti Arapgir Belediye Başkan adayı Haluk Cömertoğlu ise Türkiye'de oynanan oyunların halkın iradesine karşı oynandığını ve bu seçimle halkın bu oyunu oynayanlara dur diyeceğini belirterek, "Türkiye'nin özellikle son dönemde, dünya ülkeleri üzerinde oynanan oyunların daha fazlasının ülkemizde oynanmış olması, her ne kadar yerel seçim diye başlayan bu sürecin genel bir atmosferdeki, dünya ülkelerindeki birçok mazlumun, birçok sesi kısık insanın bizden güç alacağı, birçok zalimin, eğer yenilgiye uğrarsak alkış çalacağı bir seçim olacaktır. Utanacak bir işimiz yok, sıkılacak hiçbir şeyimiz yok. İhanetin hiç bir parçası olmadık, yarın da olmayacağız, olanları da istemiyoruz ve sevmiyoruz" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 371
Bu Ay : 889
Toplam : 889

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom