Hekimhan, Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplandı

Malatya’nın Hekimhan ilçesinde, Köylere Hizmet Götürme Birliği (KHGB) Meclisi 2014 yılı 1’inci olağan toplantısı yapıldı.

Hekimhan, Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplandı Malatya İlçe

KHGB Birlik Başkanı Kaymakam Mesut Çoban başkanlığında, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Ünsal, İl Genel Meclis Üyeleri Nevzat Kızılarslan ve Nebi Yiğit ile birliğe üye köy muhtarlarının iştiraki ile Öğretmenevi Toplantı Salonunda, gündemindeki konuları görüşmek üzere toplandı.

Yoklama, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile birlikte, Birlik Başkanı Kaymakam Mesut Çoban tarafından açılış konuşmasının yapılması, birlik hizmetlerini yürütmek üzere görevlendirilen personel ve birlik faaliyetleri ile ilgili bilgi verilmesinin ardından gündem okundu. Toplantı gündeminde olan ve gündeme alınan konular görüşülerek kararlar alındı.

Toplantı gündeminde; 2013 Yılı Faaliyet Raporu ve Kesin Hesabı, 2013 Yılı Denetim Raporu, 2014 Yılı Ek Bütçesi, 2014 Yılı Faaliyet Raporu ve Kesin Hesabı, 2014 Yılı Denetim Raporunun Görüşülmesi ve Tasfiye Sürecine İlişkin Son Değerlendirme gibi konular görüşüldü.

Hekimhan KHGB’nin tasfiyesinin, Meclis Kararının Mülki İdare Amiri’ne sunulması ile tamamlanmasına oy birliği ile karar verildi.

Köy muhtarlarının, birlik tarafından yapılan işler ve bundan sonraki sürece ilişkin dilek ve temennileri alındı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom