Belediye Başkanlarına Teşekkür Plaketi

Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde ilçe ve belediye başkanlarının görevlerinin sona ermesi nedeniyle yemek ve plaket verildi.

Belediye Başkanlarına Teşekkür Plaketi Malatya Haber

Kaymakam Nesim Babahanoğlu tarafından ilçe ve belde belediye başkanlarına veda yemeği düzenledi. 30 Mart yerel seçimleri ile görev süreleri dolacak olan Yeşilyurt merkez, Yakınca, Bostanbaşı ve Gündüzbey Belediye Başkanları için Anemon Otel’de akşam yemeği programı tertip edildi.

Kaymakam Nesim Babahanoğlu, düzenlenen yemek programında yaptığı konuşmada, “Belediye Başkanlarımız, kamu ihtiyaç ve işlerinde eksiklerin giderilmesi konusunda kendi bütçe imkanlarını zorlayarak yasal çerçeve içerisinde bizlere yardımcı oldular. Biz de bu minnettarlığımızı, teşekkürlerimizi ve takdirlerimizi ifade etmek için burada bir araya geldik. Ben, belediye başkanlarımıza bundan sonraki sivil hayatlarında huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir yaşam diliyorum” dedi.

Daire amirlerinin de katıldığı yemek sonrasında, Kaymakam Babahanoğlu, görev süreleri dolan belediye başkanlarına teşekkür plaketi verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 620
Bu Ay : 4064
Toplam : 4064

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom