AKP Yönetimi Sandıklar İçin Toplandı

AK Parti Malatya İl Başkanı Avukat Bülent Tüfenkci, Pazar günü yapılacak yerel seçimler öncesinde partisinin yönetimiyle Malatya’daki sandık yapılanmasını değerlendirdi.

AKP Yönetimi Sandıklar İçin Toplandı Malatya Siyaset

AK Parti Malatya İl Başkanı Bülent Tüfenkci, “Pazar günü yapılacak mahalli seçimlerinin sadece ülkemiz, sadece Malatya’mız için değil, bütün mazlum coğrafyalar için ifade ettiği derin anlamın şuurundayız. Bu nedenle özellikle Pazar günü enerjimizi en maksimum düzeye çıkaracağız. Malatya'da 524 bin 212 seçmen 2 bin 108 sandık var. Parti binamızdaki Seçim Koordinasyon Merkezimiz ile seçim sonucunu sandıklardaki temsilciler, gözlemciler, kat sorumluları ve bina sorumluları ile takip edeceğiz.

Bakın bizler seçim sonuçlarının değerlendirilmesine ilişkin bir program üzerinde sandıklarda görevli olan partililer sonuçları alarak oy kullanma mahallindeki bina sorumlusuna verecek. Bunun yanı sıra sandıklardaki görevli partililer, resmi sandık sonuç tutanağının bir örneğini alarak ilgili il ve ilçe merkezine ulaştıracak ve buraya ulaşan sonuçlar sisteme girildikten sonra telefon ve SMS yoluyla bildirilen sonuçlar karşılaştırılarak kontrol edilecek. Ayrıca YSK'dan gelen sonuçlarla, bizden gelen sonuçları karşılaştırarak teyidini almayı sistematik bir çalışma ile en hızlı, doğru şekilde planlıyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 836
Bu Ay : 2365
Toplam : 2365

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom