8. araba işadamına çıktı...

Malatya Belediyesi Esenlik Marketlerin hediye kampanyası çekilişinde işadamı Saffet Kırçuval'a otomobil çıktı.

8. araba işadamına çıktı... Malatya Kültür-Sanat

Malatya Belediyesi'ne bağlı Esenlik İmar, İnşaat ve Ticaret Limited şirketinin 8'nci eşya piyangosunda bir otomobil ve 11 farklı hediye talihlileri belirlendi. Otomobil bu defa 43 yaşında iş adamı Saffet Kırçuval'a çıktı. Esenlik Süpermarket 2'nci şubesi yanında gerçekleştirilen 8'nci çekiliş araç talihlisine müjdeyi telefonla Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Güven verdi.
Noter huzurunda gerçekleştirilen 12x12 eşya piyangosu çekilişine, Malatya Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Güven, Malatya Belediyesi Esenlik Ltd. Şti. Genel Müdürü Hacı Uğur Polat, Malatya Belediyesi Saadet Partisi Meclis Üyesi Mustafa Karaman, Esenlik Ltd. Şti. Genel Müdür Yardımcıları, Veysel Tay, Hulusi Boyraz ve Mesut Bozkurt 'un yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.
Çekiliş programın ilerleyen kısmında kendisine ulaşılan araç talihlisi çekiliş alanına gelerek, sevincini alanda bulunan katılımcılarla paylaştı. Sürekli Esenlik süpermarketlerde alışveriş yaptıklarını belirten işadamı iş adamı Saffet Kırçuval, "Otomobili eşim kullanacak ancak ben bu güzel hediye vesilesiyle şirket çalışanlarımızı da ikramiye ile taçlandırarak bu anlamlı hediyeyi, sevincimizi Kırçuval ailesi olarak paylaşmak istiyorum" dedi.
Malatya Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Güven, bu anlamlı düşüncesi ve davranışından dolayı iş adamı Saffet Kırçuval'a teşekkürlerini sunarak, sembolik olarak aracın anahtarını teslim etti.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom