Fotoğraf Aşkına Projesi

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği’nin (MAFSAD) Sosyal Destek Projesi (SODES) kapsamında yürüttüğü ‘Fotoğraf Aşkına Projesi’ çerçevesinde gerçekleştirilen ‘Kısa Film/Senaryo Kursu’ için açılış töreni ve kokteyli düzenlendi.

Fotoğraf Aşkına Projesi Malatya Kültür-Sanat

Vali Yardımcısı Mehmet Özel, Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Mumcu, MAFSAD üyeleri ve birçok davetlinin katılımıyla düzenlenen kurs açılışında konuşan Mehmet Özel, projelerin çok güzel ve anlamlı olduğunu söyledi. Vali Yardımcısı Mehmet Özel, MAFSAD’ın çalışmalarını beğendiklerini ve ellerinden geldiğinde destekleyeceklerini ifade etti.

MAFSAD Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Konuk ise şunları söyledi:

“2014-2016 yılları arasında gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz Uluslararası Fotokamp Projesi, Uluslararası Fotoğraf Yarışması ve Uluslararası Fotoğraf Festivali’nin detaylarını paylaştık.”

Açılış kokteylinin ardından ‘Kısa Film/Senaryo Kursu’ kapsamında Engin Fırat tarafından kursiyerlere yönelik eğitimlere başlanıldı.

Kurs katılımcılarından Davut Başyiğit, kısa film ve senaryo kursuna ilgi duyduğunu, MAFSAD ve SODES sayesinde böyle bir kursun açılmış olmasının kendileri için bir şans olduğunu belirterek, verilecek eğitimler sonrasında her kursiyerin 2 adet kısa film çekeceğini söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 338
Bu Ay : 4136
Toplam : 4136

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom