E-Dış Ticaet Belgesi Aldılar

Bölgemizde ihracat potansiyelini artırmak, firma ve girişimcilerimizin Dış Ticaret kapasitelerini desteklemek amacıyla ” E-DIŞ TİCARET UZMANLIK SERTİFİKA PROGRAMI” eğitimi düzenlendi.

E-Dış Ticaet Belgesi Aldılar Bölge

Elazığ’da “E-DIŞ TİCARET UZMANLIK SERTİFİKA PROGRAMI” Eğitimi Düzenlendi

Bölgemizde ihracat potansiyelini artırmak, firma ve girişimcilerimizin Dış Ticaret kapasitelerini desteklemek amacıyla 17- 21 Mart tarihleri arasında, Elazığ Yatırım Destek Ofisi’nde, ” E-DIŞ TİCARET UZMANLIK SERTİFİKA PROGRAMI” eğitimi düzenlendi. 

Belirtilen tarihler arasında gerçekleştirilen eğitim programına, Bingöl, Elazığ, Tunceli illerinde ihracat yapan firmaların çalışanları, akademisyenler ve üniversite öğrencileri katıldı. 5 gün boyunca Elazığ Yatırım Destek Ofisinde verilen eğitim sonrası, 30 katılımcı E-Dış Ticaret Uzmanlık Sertifikası almaya hak kazandı. 

Sertifika törenine, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali ŞEKERDAĞ ve Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Mesut ÖZTOP katıldı. 

Törende Elazığ TSO Başkanı Ali ŞEKERDAĞ; “değişen dünyaya ayak uydurabilmek için; teknolojiyi iyi kullanıp, bütün dünyanın potansiyel pazarımız olduğunu düşünmemiz gerektiğini” ifade etti. Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Mesut ÖZTOP ise törende yaptığı açıklamada,  Fırat Kalkınma Ajansı olarak mali desteklerin yanında sorumlu olduğumuz bölgedeki paydaşlara bilgi desteği sağlamak için bu gibi faaliyetlerin düzenlendiğini, çağımız için bilginin en az para kadar değerli olduğunu “  belirtti. 

Eğitimde başarılı olanların sertifikaları verildikten sonra program sona erdi.   Aynı eğitim ilerleyen günlerde Malatya’da Fırat Kalkınma Ajansı Hizmet Binasında düzenlenecektir.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 787
Bu Ay : 14963
Toplam : 14963

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom