Üç Gün Kala Köprü Akıllarına Geldi

Battalgazi Merkez İlçe Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, “Bugüne kadar hiçbir yere gitme tenezzülünde bulunmayanlar şimdi kapı kapı dolaşıyorlar.

Üç Gün Kala Köprü Akıllarına Geldi Malatya Siyaset

Seçime sayılı günler kala yerel seçim çalışmaları kapsamında mahalle toplantılarını sürdüren Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, her mahalle toplantısında olduğu gibi Battalgazi İlçesinde gerçekleştirdiği mahalle toplantısında yoğun ilgi ve geniş bir katılımla karşılandı.

Malatya Battalgazi Merkez İlçe Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci’nin Battalgazi İlçesinde gerçekleştirdiği mahalle toplantısı miting havasında geçti.

Battalgazi sakinlerinin yoğun ilgi ve katılımı ile gerçekleşen sloganların atıldığı toplantıda konuşan Ekinci, ”Battalgazi ilçemiz sözde Avrupa’nın, Türkiye’nin, Malatya’nın birincisiymiş, Battalgazi İlçesi Dünya birincisiymiş de bizim haberimiz yokmuş. Şu etraftaki manzaraya bakın ve gerçekten birinci miymiş yüzlerine karşı şöyle bir haykırın, Battalgazi hangi hizmetleriyle, birinci daha henüz yolları yapılmamış, alt yapısı tamamlanmamış, hala suları kesiliyor bu sorunlar giderilmemiş, bunları geç seksen yıllık ilçenin daha imarı tamamlanamamış” ifadelerini kullandı.

Oldukça kalabalık olan alanda büyüğü, küçüğü, yaşlısı, genci binlerce kişinin yalnız bırakmadığı Ekinci’nin konuşması, “Battalgazi seninle gurur duyuyor “, “Ali Başkan”, “Dik dur eğilme Battalgazi seninle” sloganlarıyla kesildi.

İnsanların her şeyi gördüğünü ve her şeyin farkında olduğunu belirten Ekinci, soruyorum, ”Kimi kandırmak kimi aldatmak istiyorsunuz. Dönüp de bir aynaya baksalar kendilerini avuttuklarının farkına varacaklar. Eğer onların söylediği gibi olsaydı bu mahşeri kalabalık niçin toplanmış onu anlarlardı” dedi. 

Battalgazi Merkez İlçe Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, halkın içine nifak tohumları ekip, ötekileştirip, ayrıştırıp, hizmetlerden mahrum bıraktıkları için siz bugün burada toplandınız diyerek coşkulu kalabalığa seslendi.

Yoğun alkış ve tezahüratlarla konuşmasını sürdüren Ekinci, “ 30 Mart’ta sandıklarda sizin o gür sesiniz, sizin o iradeniz yeniden hâkim olacak. Size ihanet içerisinde olan o ihanetçiler, karşınızda diz çökecekler. O ihanetçiler şu gücü görünce neye uğradıklarına şaşıracaklar, bu manzara karşısında sarsılıyorlar” şeklinde konuştu.

Battalgazi Merkez İlçe Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, “Bugüne kadar hiçbir yere gitme tenezzülünde bulunmayanlar şimdi kapı kapı dolaşıyorlar. Seçime günler kala, çılgınca, iradelerini kaybetmiş gibi gittikleri yerlerde vaatlerde bulunuyorlar. Soruyorum bugüne kadar neredeydiniz, bugüne kadar ne yaptınız da bundan sonra ne yapabileceksiniz. Daha yol açamadınız, ikinci köprü yapacağız diyorsunuz, seçime üç gün kala mı aklınıza geldi? Bugüne kadar köprüye giden birkaç kilometrelik yolu açamadınız. Önce sen şu yolu açta insanlar rahat gidip gelebilsin, köprüyü sonra yaparsın zaten” cümlelerini kullandı.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 182
Bu Ay : 8241
Toplam : 8241

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom