Seçim Çalışmaları Devam Ediyor

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, "Hep birlikte Malatya'da çok güzel hizmetlere imza atacağız" dedi.

Seçim Çalışmaları  Devam Ediyor Malatya Siyaset

Çakır, 30 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Battalgazi Merkez İlçe Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan ile birlikte Battalgazi ilçesini ziyaret etti.

Battalgazi İlçesi'nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Çakır, kendisine hediye edilen karanfilleri esnaflara dağıttı. Esnaf ve vatandaşların büyük ilgisi altında ziyaretlerini gerçekleştiren Çakır, kendisine iletilen sorun ve istekleri dinledi.

AYAKKABISINI TAMİR ETTİRDİ

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, çalışmalar esnasında yıpranan ayakkabısını, Battalgazi'de bir ayakkabıcı tamircisine yaptırdı.

Ayakkabıcı tamircisi ile uzun süre sohbet eden Çakır, daha sonra esnaf gezisini sürdürdü. Vatandaşlar, AK Parti Battalgazi Merkez İlçe Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan'a da sevgi gösterisinde bulundu. Vatandaşlar, Çakır ve Gürkan'a 30 Mart yerel seçimlerinde başarılar dileyerek, "Bizler, sizleri gerçekten çok seviyoruz. Her zaman sizin yanınızdayız ve size destek vereceğiz" ifadelerini kullandı.

"8 AYDIR SAHA ÇALIŞMASI YAPIYORUZ"

AK Parti Battalgazi Merkez İlçe Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan, esnaf ve vatandaşların teveccühün kendilerini mutlu ettiğini belirtti.

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, seçim çalışmaları kapsamında Battalgazi'de esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldiklerini ifade ederek, "Esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. İstek ve sorunları dinledik. Esnaf ziyaretlerini çok önemsiyoruz. Çünkü halkın talep ve sorunlarını bizlere iletiyorlar. Bu nedenle esnaf ziyaretlerine yoğunluk verdik. Bu çalışmaların temelinde halka ulaşmak var. Bu fırsatı bulduk. Bu anlamda 8 aydır saha çalışması yapıyoruz" dedi.

"HER ZAMAN HAKLA İÇİÇE OLDUK"

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin ise milletvekilleri olarak her zaman ilçe, köy ve mahalleleri ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldiklerini söyledi. AK Parti iktidarının icraatlarından söz eden Şahin, Türkiye'nin son 11 yıl içinde sosyal ve ekonomik anlamda çok büyük mesafeler kat ettiğini belirtti. Engellilere evde bakım ücretinden, dul kadınlara verdikleri desteğe kadar sosyal alanda hiçbir zaman yapılmayan hizmetlerin bu dönemde gerçekleştirildiğini dile getiren Mustafa Şahin, şöyle devam etti:

"AK Parti slogan partisi değil, hizmet partisidir. Bazıları sloganlar attılar, milleti yıllar yılı oyaladılar ama AK Parti, ter dökerek, çalışarak bu millete hizmetleri birer birer ulaştırdı. Türkiye 11 yıl öncesinde bütçesinin yüzde 50'sini faize ayırıyordu. Toplanan vergilerin yüzde 86'sı da faize aktarılıyordu. Vergi gelirlerimiz faize aktarılıyordu. Bugün, sağlanan bu güven ortamında ne oldu? Yavaş yavaş faizler düştü. Bugün, milli gelirimiz içinde faize ayrılan oran yüzde 15,5'lerden, yüzde 3,5'lere düştü. Eskiden faize giden bu paralar şimdi yollara, üniversitelere, hastanelere, işçilere gidiyor."

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 745
Bu Ay : 1523
Toplam : 1523

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom