Cemal Akın'dan Başkan Cömertoğlu'na Ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, Malatya’nın Arapgir İlçesi Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’nu ziyaret edip ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti.

Cemal Akın'dan Başkan Cömertoğlu'na Ziyaret Malatya Siyaset

Milletvekili Cemal Akın, “Son içerisinde bulunduğumuz olaylarla ilgili olarak, yani ta genel başkanımızdan tutunuz, büyük illerimizdeki belediye başkan adaylarımız, küçük illerimizdeki belediye başkan adaylarımız, mesela Arapgir'de de fevkalade büyük hizmetler veren, başarılı belediye başkanımızla ilgili iftira kampanyaları sürüyor. Ancak hep birlikte de izliyoruz, bu tutmamıştır. Şu anda Arapgir'den başlayalım, Arapgir halkı, Haluk başkanımın etrafında kenetlenmiştir. Bu iftiradan dolayı, halkımız inşallah bunun cevabını en güzel şekilde seçimlerde de verecektir. Bunlardan dolayı hiçbir endişeniz olmasın” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu ise kurulan internet tuzağına eşi Nilüfer Cömertoğlu’nun elini tutarak basın açıklaması yaptı. Cömertoğlu, “Kendilerince kurguladıklarını sistem üzerinden tüm Arapgir'i vurmak üzere bir operasyon yaptılar. Bu operasyonun bizimle alakalı olmadığını, zaten yaşadığımız günlerde göreceğiz. Ama ayı operasyonun yapıldığı, görüntülerin ortaya koyulduğu, akşam eşimin evden kaçtığı, benim istifa edip ayrıldığım yalanları da beraber yayınlanmıştır.

Bizim ne kaçacak bir suçumuz var, ne de Arapgir'in dışına çıkacak bir yüz karamız var. Biz sizlerle beraber sonuna kadar haklı mücadelemizi, hizmetlerimizi devam ettireceğiz. Bizim bu hizmetlerimizde bir tek yön var, halkın içinde olmak ve sadece halka hizmet etmek için bütün unsurları kullanmaktır. Edebimizle, irfanımızla, inanç değerlerimizle değersizliğe giden ne varsa önünde durup, set olarak, yarınlarımızı aydınlık, gençlerimizi de emanet edeceğimiz bir değer olarak yaşatmaya hem talibiz, hem de hizmetkarız” dedi.

Atılan iftiralara üzülen başkanın eşi Nilüfer Cömertoğlu konuşma sıralarında duygulanarak göz yaşlarına hakim olamadı.

Arapgir İlçesi Belediye Başkanı ve 30 Mart’ta AK Parti’nin ilçe belediye başkan adayı Haluk Cömertoğlu’na ait olduğu iddia edilen geçtiğimiz günlerde youtube’de uygunsuz görüntüler yayınlanmış, sonra da bu görüntüler kaldırılmıştı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 192
Bu Ay : 1760
Toplam : 1760

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom