Eser, Darende'yi İleri Seviyelere Taşıyacağını Söyledi

AK Parti Malatya’nın Darende İlçesi Belediye Başkan adayı Dr. Süleyman Eser, Darende'yi ileri seviyelere taşıyacağını söyledi.

Eser, Darende'yi İleri Seviyelere Taşıyacağını Söyledi Malatya Siyaset

Seçim irtibat bürosu önünde konuşan Eser, "Hepiniz bir Süleyman Eser'siniz" diyerek kendisine ilgi gösteren coşkulu kalabalığı selamladı. "Dik dur eğilme, Darende seninle" şeklinde slogan atarak kendisine destek verenlere teşekkür eden Eser; "Başbakanımız eğilmedi, dik duruyor bizde onun izinden gidiyoruz" şeklinde konuştu.

Kendisini Darende'ye ve halka hizmete adadığını kaydeden Eser; "Sizin hizmetinizdeyim, gecem gündüzüm olmayacak, 7 gün 24 saat çalışarak Darende'yi daha yaşanabilir bir hale getirmenin gayreti içerisinde olacağız. Malatya'nın büyükşehir statüsü kazanması ile inşallah seçildiğimizde hemşehrimiz Ahmet Çakır'la el ele vererek Darende'de mahalleye dönüşen belde ve köyleri layık olduğu konuma getireceğiz. Sizin bu ilginiz desteğiniz partimize, bize güç vermiştir, bu güç Darende'yi ileri seviyelere taşıyacaktır" diye konuştu.

Eser, toplantıya katılanlara teşekkür ederek; "30 Mart'ta sandıklara sahip çıkın, iradenizle oynamak isteyenlere izin vermeyin" uyarısında bulundu.

Toplantıda vatandaşlara seslenen eski Darende Belediye Başkanı Abdullah Karakurt da 82 yaşında olmasına rağmen, AK Parti'nin adayı Eser'in büyük bir farkla seçilmesi için çalışmasını eleştirenleri insafa davet etti.

"Amacım, Darende'ye hizmet etmek, sorunlarımızı çözecek kadroların gelmesini sağlamak" diyen Karakurt, "İnşallah 30 Mart'ta Malatya'da hemşehrimiz Ahmet Çakır'ı Darende'de Süleyman Eser'i seçerek istikrarı seçeceğinizden eminim" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 414
Bu Ay : 7560
Toplam : 7560

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom