Yoksa O Hazine Elden Gider

Malatya Kent Konseyi Gençlik Meclis üyeleri, Genel Sekreterlik tarafından başlatılan “Hazinemiz Ailemiz” projesi kapsamında Soykan Parkında ailenin önemini anlatan bir bildiri dağıttılar.

Yoksa O Hazine Elden Gider Malatya Kültür-Sanat

Gençlik Meclisi Başkanı Mustafa Akyıldız, gençlik meclisi olarak toplumu ve aileyi tehdit eden sorunlara yönelik çözüm amaçlı çalışmalar yapmak amacı ile başlatılan projeye destek vermek amacıyla bildiri dağıttıklarını söyledi.

Gelişen dünyada hızlı yaşayan insanların anne, baba, çocuklarına yani ailelerine zaman ayırmaları yönünde dikkat çekmek istediklerini belirten Akyıldız, insanların huzuru ve mutluluğu için ailelerine daha fazla değer vermeleri gerektiğini söyledi.

“Hazinemiz Ailemiz” projesinin kamuoyunda büyük bir farkındalık uyandıracağına vurgu yapan Akyıldız, özellikle gençlerin bu konuda ailelerine ve kendi öz değerlerine sahip çıkmaları gerektiğini ifade etti.

Projenin çok güzel sonuçlara ulaşacağına inandıklarını söyleyen Akyıldız, “ Bu çalışma ile bizlere ailemizin önemini bir kez daha hatırlatan Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım’a çok teşekkür ediyor ve Gençlik Meclisi olarak tek sloganımız “Huzur Ailende” diyoruz” dedi.

Gençlerin dağıttıkları bildiriyi büyük bir heyecanla okuyan vatandaşlar ise yapılan çalışmadan duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 640
Bu Ay : 1263
Toplam : 1263

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom