Sizden Biri Size Hizmet Etmeli

Yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini ve mahalle toplantılarını sürdüren Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, “ Bizim isteğimiz sizden birisinin size hizmet etmesi” dedi.

Sizden Biri Size Hizmet Etmeli Malatya Siyaset

Merkez ilçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, seçime günler kala yoğun seçim ziyaretlerine ve mahalle toplantılarına devam ediyor. Ekinci seçim çalışmaları çerçevesinde ilk olarak Malatya Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret edip çalışanlarla bir süre sohbet etti.

İtfaiye Müdürlüğü ziyaretinin ardından Sivas Caddesi, İpek Caddesi ve Kanalboyu esnafını ziyaret eden Ekinci, esnafların sorunlarını dinleyip, sohbet etti.

Esnaf ziyaretlerinin ardından Orduzu Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Ekinci, mahallelilerin “Dik dur eğilme Battalgazi seninle” sloganlarıyla karşılandı.

Merkez ilçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, “Kim gelirse gelsin sizi temsil edecek, size hizmet getirecek ama size kimin hizmet getireceğini, bugüne kadar size hizmetin nasıl geldiğini, bugüne kadar hizmet akışını size yönlendirmesi gerekenlerin bunu işlerine gelmediği için yapmadıklarını unutmayalım” sözlerini kaydetti.

Bazılarının hesaplar içinde olduğunu belirten Ekinci, “Hedefleri kendilerine hitap edecek adayları ortaya koyma, bunu neden yapıyorlar birbirlerine diyet borçları olduğu için” ifadelerini kullandı.

Merkez ilçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, onlar efendilerine hizmet ederler oysa biz diyoruz ki bizden biri bize hizmet etsin dedi.

SİZDEN BİRİ SİZE HİZMET ETMELİ

“ONLARIN DİYET BORCU VAR, SİZE DEĞİL EFENEDİLERİNE HİZMET EDERLER”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 715
Bu Ay : 5909
Toplam : 5909

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom