Polat, Ziyaretlerine Devam Ediyor

AK Parti Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Hacı Uğur Polat, 30 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürdü.

Polat, Ziyaretlerine Devam Ediyor Malatya Siyaset

AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Hacı Uğur Polat, 30 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Kırmızı Et Üreticileri Birliği, Diş Hekimleri Odası, Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Malatya Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

Ziyaretlerde konuşan Hacı Uğur Polat, sivil toplum kuruluşlarının en büyük özelliğinin yerel yönetimlere katkı sunmalarının olduğunu kaydetti.

Polat, "Sivil toplum örgütleri bizim için çok önemli. Sivil toplum örgütlerini yönetime dahil edeceğiz. Sivil toplum kuruluşları sosyal yaşamın ön önemli unsurlarındandır. İlçemizde yapacağımız proje ve çalışmalarda konuyla ilgili sivil toplum kuruluşlarının fikirlerini ve görüşlerini alacağız. Sivil toplum kuruluşlarının önereceği projeleri de göz ardı etmeyeceğiz. Ortak akıl ile belediyeyi yöneteceğiz. Sivil toplum kuruluşları aslında geleceği planlamalı, geleceğe yönelik çalışma yapmalı. Projelerimizden biri strateji merkezi, STK’larla birlikte olmak adına bu projeyi ortaya koyduk. Birlikte verimli çalışmalar yapmak hedefindeyiz. Toplumların kaynaşması farklılıkların zenginlik olarak algılanacağı bir anlayışı sürdürmeliyiz" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 309
Bu Ay : 1838
Toplam : 1838

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom