2 Adet Ana Sınıfının Açılışı Yapıldı

Yardım Sevenler Derneği Malatya Şubesi tarafından Ahmet Parlak İlkokulu’na 2 adet ana sınıfı düzenlenerek teslim edildi.

2 Adet Ana Sınıfının Açılışı Yapıldı Malatya Haber

Yardım Sevenler Derneği Şube Başkanı Emine Taşçı ve beraberindeki dernek yöneticisi bayanlar, toplu halde Yeşiltepe’deki Ahmet Parlak İlkokulu’na giderek, burada düzenlemiş oldukları 2 adet ana sınıfının açılışını yaptı. Ana sınıfının tüm iç dizayn ve eksiklikleri dernek tarafından karşılandı. Dernek üyesi bayanlar, beraberinde götürdükleri yiyecek ve içecekleri de anasınıfındaki öğrencilere ikram etti.

Yardım Sevenler Derneği Şube Başkanı Emine Taşçı, “Ahmet Parlak İlkokulu’nda 2 tana sınıfını düzenlemiş olduk. Burada olmaktan çok mutluyuz. Ahmet Parlak İlkokulu’na yılardan beri yardımda bulunuyoruz. Dernek olarak 100 tane öğrencimize burs vermenin yanında her yıl bir okulda yardım ediyoruz. Biz sağlık sektöründe de varız. Zaviye Mahallesinde yatalak bir hastamızın 2 yıldır dernek olarak ev kirasını karşılıyoruz ve hastamıza bir ortopedik yatakta aldık. Bize bağışta bulunan ve bize her zaman destek sağlayan tüm dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Okul Müdürü Emir Tufan ise şunları söyledi:

“Yardım Sevenler Derneği yöneticileri ve üyeleri okulumuza ilk defa gelmiyorlar. Geçen yıllardan beri bize sürekli yardımda bulunuyorlar. Şimdiye kadar okulumuza 3’kez yardımda bulundular. Yaptıkları yardım amacına ulaşmıştır. Çünkü okulumuzun bulunduğu bölge daha çok fakir ailelerin çocuklarını geldiği okul. Yapılan yardımlardan dolayı teşekkür ediyoruz.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 481
Bu Ay : 1216
Toplam : 1216

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom