Kahvaltıda Bir Araya Geldiler

Malatya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) üyeleri, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve AK Parti heyeti ile kahvaltıda buluştu.

Kahvaltıda Bir Araya Geldiler Malatya Haber

SMMMO’nun Akkoza Otel’de verdiği kahvaltıya; Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti Malatya Milletvekilleri Mustafa Şahin ve Cemal Akın, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya SMMMO Başkanı Ramazan Bozkurt, AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Mumcu, AK Parti yöneticileri ve SMMMO üyeleri katıldı.

Programda konuşan Belediye Başkanı Ahmet Çakır, sivil toplum kuruluşları (STK) ile istişareye önem verdiklerini belirtip, ancak belediyeye öneri noktasında STK’ları duyarlı olmaya davet ederek, “Gerek internet aracılığı ve gerekse toplantılarda, alacağımız kararlarla ilgili görüş, öneri istiyoruz. Bunu geçtiğimiz süre içerisinde sık şekilde uyguladık. Ancak dönüşlerin yeterli olmadığını gördük. Karar alınıp yapıldıktan sonraki süreçlerde eleştiri başlıyor” ifadelerini kullandı.

Battalgazi belediye başkanı Selahattin Gürkan da Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik görevinin kutsal olduğunu söyledi.

SMMMO Başkanı Ramazan Bozkurt ise, “Komşu illerimiz, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Sivas illerinde belediye tarafından SMMMO’ye yer tahsisi yapılmıştır. Biz de oda olarak ücreti karşılığında belediyeden hizmet binası yapmamız için bir yer talep ediyoruz” dedi.

Toplantıda söz alan SMMMO üyesi bir bayan, Karakaya Baraj Gölü etrafının yıllardır boş olduğunu ve burasının bir dinlenme tesisi ve mesire alanı olarak düzenlenmemesinin büyük eksiklik olduğunu belirterek, “Malatya dışından bir misafirimiz gelse, merkezde götüreceğimiz bir dinlenme yeri yoktur” ifadelerini kullandı.
Başkan Çakır da yeni dönemde sahil yolu projeleri olduğunu belirtip, “Malatya’yı baraj gölü ile birleştireceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 143
Bu Ay : 6227
Toplam : 6227

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom