İradenin Özlemi Görülüyor

Hilaltepe Mahallesi sakinleri Merkez ilçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci’ye sonsuz destek verdiklerini belirterek Ali başkan atanmış değil oylarımızla seçilmiş bir başkan olacaktır dediler.

İradenin Özlemi Görülüyor Malatya Siyaset

Yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini ve mahalle toplantılarını sürdüren Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, “ Sizin bu onurlu hareketinizi görüyorum. Sizlere bir Ali Ekinci değil bin Ali Ekinci feda olsun ” dedi.

Merkez ilçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, sanayi sitesi esnafı ve Hilaltepe Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Sanayi sitesi esnafıyla kahvaltı yapan, esnafla sohbet edip, tek tek ellerini sıkan Ekinci, esnaf için bol kazanç kendi için ise oy istedi.

Ekinci, sanayi sitesi esnafı ziyaretinin ardından Hilaltepe Mahallesi sakinleriyle bir araya gelip açık hava toplantısı düzenledi.

Merkez ilçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, “Ekinci Gelecek Dayatmalar Bitecek”, “Bağımsız Millet Bağımsız Başkan”  gibi sloganlar ve mahalle sakinlerinin sıcak ilgisiyle karşılandı.

Sizin bu onurlu hareketinizi görüyorum, sizlere bir Ali Ekinci değil bin Ali Ekinci feda olsun diyen Ekinci, “Benim Rabbimden hep istediğim toplumumuzun, halkımızın birlik ve beraberlik içinde olması, kardeşlik bağlarının güçlenmesiydi. Burada gördüğümüz manzara birlik ve beraberliğin birleştiği andır” sözlerini kaydetti.

Merkez ilçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, sergilediğiniz bu birlik ve beraberlik bağları çözülür mü? Mümkün değil. Artık gerçekler meydana çıktı, şapka düştü kel göründü. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar derler ya o günleri yaşıyoruz. Biz yıllardan beri bunun hasretini, özlemini çekiyoruz. Şükürler olsun ki o günlerdeyiz. Rabbimize ne kadar hamd etsek azdır ifadelerini kullandı.

Ekinci, çok donanımlı bir gençlik yetiştiğinin altını çizerek, öyle bir gençlik yetişiyor ki, bu gençlik değil Malatya’yı Türkiye’yi yönetecek ve kardeşlik bağlarını güçlendirecek cümlelerini kullandı.

Hilaltepe Mahallesi sakinleri Merkez ilçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci’ye sonsuz destek verdiklerini belirterek Ali başkan atanmış değil oylarımızla seçilmiş bir başkan olacaktır dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 606
Bu Ay : 7403
Toplam : 7403

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom