Öz'den Battalgazi ve Yazıhan'a Ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ömer Faruk Öz, 30 Mart'ta milli iradeye sahip çıkacaklarını söyledi.

Öz'den Battalgazi ve Yazıhan'a Ziyaret Malatya Siyaset

Öz, yerel seçim çalışmaları kapsamında Battalgazi ve Yazıhan İlçesini ziyaret etti. AK Parti Sıtmapınarı Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret eden Öz, esnaf ziyaretinde bulundu. İnönü Caddesi esnaflarını ziyaret eden TBMM İdare Amiri Öz’e, AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan ve il teşkilatı yöneticileri eşlik etti.
Milletvekili Öz, ziyaretlerinde yaptığı konuşmada, 30 Mart yerel seçimlerinin Türkiye ve Malatya için büyük önem taşıdığını kaydetti.

30 Mart'ta milletin bir kez daha milli iradeye sahip çıkacağına inandıklarını belirten Öz, "Yerel seçim Milli iradeye sahip çıkmak ve ülkemiz üzerinde oynanmak istenen oyunları bozmak anlamına geliyor. Ülkemizi eskiden olduğu gibi korku cumhuriyeti dönüştürmek istiyorlar. Hükümeti iş yapamaz hale getirmek istiyorlar. Türkiye’yi dışarıdan emir alan bir ülke olmaktan kurtardığı için AK Parti’den, Tayyip Erdoğan’dan kurtulmak istiyorlar.

Bütçeyi IMF boyunduruğundan kurtarıp vergilerimize eskisi gibi el koyamadıkları için, Anadolu’yu baştanbaşa imar ettiği için başbakanımızdan kurtulmak istiyorlar. Ama elhamdülillah milletimiz bu oyunun farkında, fitneye kanmıyor. On iki yıldır ülkemize büyük hizmetler yapan partimizi şantajla, montajla, dublajla yok edemezler. Bu hizmetleri, bu yatırımları montajla ve iftiralarla yok edemezler. Güneşi balçıkla sıvamaya çalışıyorlar, başaramayacaklar" dedi.

Yazıhan ilçesinde seçim çalışmalarını sürdüren Ömer Faruk Öz, Malatya Milletvekili Cemal Akın’la beraber Sürür ve Karaca köylerini de ziyaret etti.

Ziyaretlerde AK Parti il yönetim kurulu üyesi Coşkun Çetin ve belediye meclis üyesi Aziz Görgeç de yer aldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 382
Bu Ay : 4180
Toplam : 4180

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom