Bakan, Yılmaz Mitingde Konuştu

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, “AK Parti’nin yaptıklarını elini vicdanına koyan her insanın gördüğüne inanıyorum” dedi.

Bakan, Yılmaz Mitingde Konuştu Malatya Siyaset

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Malatya’nın Darende ilçesinde Mehter Takımı eşliğinde karşılanan Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, düzenlenen mitingde halka hitap etti. Mitingin başlangıcında Belediye Başkan adayı Dr. Süleyman Eser projelerini anlattı. Daha sonra bir konuşma yapan Bakan Yılmaz, “Şelale ve meşale kenti Darende’mizin güzel insanları, sevgili Hazeynler sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Bugün burada görüyorum ki sizler vakit tamam diyorsunuz. Allah yüzümüzü ak eylesin. Bugün Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız ve Darende Belediye Başkan adayımız inşallah el ele verecek ve Malatya’mıza, Darende’mize en güzel hizmetleri kazandıracaktır.

Tabii burada sizlere büyük görev düşüyor. Malatya’mız ve Darende’miz kuşun iki kanadıdır, biz sandıkları patlatacak ve bu hizmet kuşunu uçuracağız. Biz sizleri çok iyi tanıyoruz, Darendeli işini bilir, hizmet edeni bilir. Adaylarımıza da şunu söylüyorum; cennet dünyada kazanılır, sırat burada geçilir. Bunun için canla başla çalışacaklarına eminim. Merhum hemşeriniz Turgut Özal'ın bir sözünü burada hatırlatmak istiyorum. Özal derdi ki; ‘Bizim yaptıklarımıza, onların hayalleri yetmez’.

Evet AK Parti’nin yaptıklarında da bu geçerlidir. Eğitimde, sağlıkta, ulaştırmada, milli savunmada, enerjide, ekonomide, toplu konutta, daha sayamadığım birçok alanda, gelişmiş kara, hava, demiryollarımız ile AK Parti’nin yaptıklarını elini vicdanına koyan her insanın gördüğüne inanıyorum. Ben her zaman söylerim, yine söylüyorum ben Gürünlüyüm, Allah herkese Darende gibi komşu nasip eylesin. Darende’miz hizmetlerin en güzeline layık. İnşallah belediye başkanlarımız ile birlikte el ele verecek ve en güzel hizmetleri yapacağız. Neşet Ertaş derki; aşk ile çalışan yorulmaz. Bende diyorum ki biz ancak ölürsek yoruluruz. 30 Mart’ta inşallah sadece Darende’ye değil, Malatya’ya değil, AK Parti’ye değil, tüm dünya mazlumlarına sahip çıkacağız, onların gür sesi olacağız” dedi.

Konuşmaların ardından tüm protokol sahneye davet edildi ve birlik beraberlik mesajları verildi. Vatandaşların sevgisine sahneden atılan karanfiller ile cevap verildi. Bakan Yılmaz ve beraberindekiler, miting sonrası AK Parti, MHP ve Saadet Partisi’nin seçim bürolarını ziyaret etti. Darende Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde hizmete açılan Belediye Ekmek Fabrikası ve Kadın Konuk Evi’ni de ziyaret eden Bakan Yılmaz, vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 610
Bu Ay : 7407
Toplam : 7407

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom