Uğur Polat, Esnafı Ziyaret Etti

AK Parti Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Hacı Uğur Polat, yerel seçim çalışmaları kapsamında Veteriner Hekimler Odası, Hanımeli Derneği ile Kışla Caddesi esnafını ziyaret etti.

Uğur Polat, Esnafı Ziyaret Etti Malatya Siyaset

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Hacı Uğur Polat, belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte Veteriner Hekimler Odası, Hanımeli Derneği ile Kışla Caddesi esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Oda ve STK’ların önemine de vurgu yapan Polat, “Kim Yeşilyurt için taş üstüne taş koyuyorsa Allah onlardan razı olsun. Yeşilyurt’a hep birlikte sahip çıkmalıyız” dedi.

“Zaman AK Projelerle Yeşilyurt’u markalaştırma zamanı” diyen Polat, şunları söyledi:

“Eser peşinde hizmet peşinde olacağız, hep beraber Yeşilyurt’umuzu markalaştırmak için halkımız ile omuz omuza vereceğiz, her saniyemizi ilçe için vakfedeceğiz. 30 Mart’ta halkımız bu görevi bana verirse Yeşilyurt’umuza 44 eser kazandıracağız. Hedefimiz seçildiğimizde daha yaşanabilir bir Yeşilyurt yapmak olacaktır.”
Polat, belli başlı projelerini ise şöyle sıraladı:

''Kanal Projesi, Seyir Kulesi, Uluğbey gözlemevleri, Yürüyüş, Bisiklet Yolları, Prrestij Cadde Ve Yolları, Bölge Parkı, Hobi Bahçeleri, Botanik Park, Tarihi Camileri, Kültür Merkezleri, Şevkat Evi, Kadın Konukevi, Yaşlılara Hizmet Evleri, Engelsiz Yeşilyurt, Aile Sağlık Ve Sosyal Tesisler, İyilik Çarşısı, Bilgi Evleri, Gençlik Merkezleri, Meydan Düzenlemeleri, Mahalle Parkları, Sokak Sağlıklaştırılması, Kiraz Festivali, Kültür Sanat Merkezi, Spor Merkezleri, Ulusal Karakucak Güreşleri, Yeşil Yeşilyurt Projesi, Hayvan Koruma Merkezi, Kent Bilgi Sistemi, Yeşil Hizmet Masaları, E-Belediyecilik Sistemleri, Semt Pazarları, Organik Ürünleri Pazarı, Proje Koordinasyon Merkezi.''

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 504
Bu Ay : 2033
Toplam : 2033

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom