"Prestijli Caddeler Yapacağız"

Saadet Partisi (SP) Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mimar Yaşar Köksal, yerel seçimler öncesi esnaf ve mahalle gezilerine devam ediyor.

Malatya Haber

Malatyapark'ta işletme sahipleri ve AVM ziyaretçileri ile sohbet eden Mimar Köksal vatandaşlardan destek isteyerek onlara yeni dönemde uygulamayı planladıkları projeleri anlattı.

Köksal, "Fahri Kayahan ve Tecde ile otogar arasına çıkan, yeni açılan 50 metre genişliğinde bir yol var. Bu iki bölgemizi Malatya' nın en prestijli caddesi haline getireceğiz. Fahri Kayahan bölgesindeki orta refüjdeki düzensizlikleri kaldıracağız. Çok sayıda kavşak ve ışık sistemi var bunları iptal edeceğiz. Orta refüjü 8 metre genişliğin de bir yeşil alana çevireceğiz. Çok tatlı, prestijli yan ve çevre düzenlemeleriyle harika bir yol haline getireceğiz. Sadece Fahri Kayhan ve Tecde bölümü değil, Malatya'nın bir çok bölgesinde alt merkezler oluşturacağız. Melekbaba, Kiltepe, Çarmuzu, Yeşiltepe gibi yerlerde kentsel dönüşüm uygulayacağız. Bu mahallelerimizde geniş yollar, çocuk parkları, yeşil alanlar, spor tesisleri olacak. Kentsel dönüşümün olduğu mahallelerimiz yeniden düzenlenecek ve yepyeni bir görünüme kavuşacak" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 23
Bu Ay : 7169
Toplam : 7169

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom