AKP, İl Teşkilatı Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Malatya İl Teşkilatı, 30 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Çöşnük Mahallesi'nde toplantı düzenleyerek, vatandaşlarla bir araya geldi.

AKP, İl Teşkilatı Çalışmalarını Sürdürüyor Malatya Haber

Mahalle toplantısında konuşan AK Parti Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Osman Güder, AK Parti'nin milletle birlikte kurulduğunu kaydederek, "AK Parti büyüdü, gelişti ve bugünlere geldi. AK Parti büyürken, sizlerde büyüdünüz. Ama bugün bu gelişmeyi ve büyümeyi hazmedemeyen bedbahtlar var. İçerimizde hainler var. Onlar sizlerin, bizlerin ve Başbakanımızın önünü kesmek istiyorlar. Ama sizlerin desteğiyle, Allah'ın yardımıyla hiçbirimizin önünü kesemeyecekler" dedi.

"HASTANE PROBLEMİNİ EL ELE ÇÖZECEĞİZ"

Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Battalgazi Merkez İlçe Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan, Türkiye'nin sağlık politikasında dünyada bir numara olduğu söyledi.

Devlet Hastanesi'nin durumun ne olacağıyla ilgili de vatandaşların kendilerine ulaştıklarını belirten Gürkan, "Vatandaşlarımız, "hastanemizi geri istiyoruz" algısı içerisinde bizlere talepte bulunuyorlar. Bir kere şunu söylemek gerekiyor; 300 binden fazla nüfusu olan bir ilçenin hastanesinin olmaması düşünülemez. Buraya muhakkak hastane yapılacak. Biz eski Malatya Devlet Hastanemiz ile ilgili konuyu gerekli yerlerle görüştük. Orada 5 dönümlük TOKİ'ye terk edilen bir yerin 40 doktorun yer alacağı poliklinik, pansuman, enjeksiyon iş ve işlemlerinin yürütülmesi ve acil vakalara müdahale edilmesi noktasında bir çalışmanın olacağı bize ifade edildi. Bununda seçimden önce başlatılması noktasında büyük bir gayret var. Hastanemizle ilgili problemi el ele verip çözeceğiz" ifadelerini kullandı.

"30 MART'I HİZMET ODAKLI BİR SEÇİM OLARAK GÖRÜYORUZ"

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, 30 Mart yerel seçimlerinin Malatya için büyük önem taşıdığına vurgu yaptı.

Türkiye ve Malatya'nın çok önemli bir süreçten geçtiğine değinen Çakır, "Malatya için bu bir hizmet yarışıdır. 30 Mart'ı, hizmet odaklı bir seçim olarak görüyoruz. Biz bu anlayışla çalıştık. Bizlere vermiş olduğunuz görevi en iyi şekilde yerine getirdik" dedi.

Çakır, her bölgeye adil hizmet götürmeye çalıştıklarını belirterek, Malatya'yı genel manada kalkındırmaya çalıştıklarını dile getirdi.

AK Parti'nin hizmet odaklı bir parti olduğunu ifade eden Çakır, "Başbakanımız değerlerimize büyük önem veren, bizim gibi düşünüp, yaşayan ve halkına kendisini adamış büyük bir lider. Ama aynı zamanda da hizmetiyle seviliyor. Ülkesine yaptığı büyük reform, dönüşüm ve değişimle milletin gönlünde büyük bir yer edindi" diye konuştu.

Çakır, Malatya'nın kalkınması ve gelişmesi için yoğun bir tempoda çalıştıklarını belirterek, "Bizler, sizlere layık olabilmek için çalışıyoruz. Malatya'nın geleceğe taşınması için, Malatya'nın sosyal, kültürel ve sportif bir kent olabilmesi için var gücümüzle çalıştık" ifadelerini kullandı.

"YENİ TÜRKİYE İÇİN MÜCADELE VERİYORUZ"

AK Parti Malatya İl Başkanı Avukat Bülent Tüfenkci, 30 Mart yerel seçimlerinin milletin iradesi açısından büyük önem taşıdığına vurgu yaptı.

AK Parti'nin millet ile birlikte milletin iradesine sahip çıkmanın mücadelesini verdiğini belirterek, "Başbakanımız meydan meydan dolaşıyorsa, kapı kapı dolaşıyorsa, teşkilatlarımız kapı kapı dolaşıyorsa, kendi irademize sahip çıkmak içindir. Birileri bu iradeyi fesat etmek için, bu iradenin üzerine ipotek koymak için kasetlerle, montajlarla, tehditlerle birilerine ders vermek istiyorlar. Bilmiyorlar ki, AK Parti'nin sahibi bu millettir" ifadelerini kullandı.
Tüfenkci, "Biz gücümüzü daima milletten alıyoruz" diyerek, şunları ifade etti: "Biz milletin iradesine sahip çıkarken, gücümüzü milletten alıyoruz. Biz, daima hizmet, daima millet diyoruz. Bundan sonrada demeye devam edeceğiz. Bizler laf üretmiyoruz. Birileri gelip, sizlere "ne yaptılar?" diyecek. Sizde onlara ne yaptıklarını sorun. Sizlerde geçmişte belediye başkanlığı yaptınız. İktidarlarda bulundunuz, ne yaptınız? Bizlere laf değil, icraat anlatsınlar" dedi.

"BUGÜNE KADAR ÜSTESİNDEN GELMEDİĞİMİZ SORUN KALMADI"

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, sorun yumağı haline gelen Türkiye'yi, sorunlarını tüketmiş, insanlara hizmet eksenli faaliyetlerini sürdüren bir ülke konumuna getirdiklerini söyledi.

Şahin, bugüne kadar bütün sorunların üstesinden geldiklerini belirterek, "Yaptığımız çalışmalardan rahatsız olanlarda var. Bu ülkede Kürdü, Türkü, Alevisi, Sünnisi bir araya gelmesin diye oyunlar oynuyorlar. Şuana kadar amaçları; Başbakanımızı yemek ve AK Parti'yi itibarsızlaştırmak idi. Ancak bunda başarılı olamadılar. Sizlerin bu büyük desteği olduğu sürece daha sefil duruma düşecekler. Onun için önümüzdeki süreç büyük önem taşıyor" diye konuştu.

"NEDEN AK PARTİ DİYORUZ?"

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, AK belediyeciliğin Malatya'da önemli hizmetler yaptığını kaydederek, "30 Mart'ta yerel seçime gidiyoruz. Ama Türkiye'deki seçimlere her defasında nifak sokmak isteyen, her defasında milletin egemenliğine karşı durmak isteyen insanlarla karşı karşıya kalıyoruz. O insanlarla karşı karşıya kalırken, milletimiz her zaman yanımızda yer alıyor. Ve o millet, 3 Kasım 2002 seçimlerinde nasıl tek başına AK Parti'yi iktidara getirdiyse, tam 12 yıldır Recep Tayyip Erdoğan bu ülkenin Başbakanıysa, 30 Mart'ta da bunu bir kez daha tescilleyeceğiz" dedi.

Çalık, Darendeli bir vatandaşın kendisine verdiği mektubu da okudu. Darendeli vatandaşın mektubu, Çöşnük Mahallesi sakinlerinden büyük alkış aldı.

Darendeli vatandaşın mektubu şöyle:

"Neden AK Parti'ye oy veriyorum biliyor musunuz? Daha güçlü bir Türkiye için, istikrar için, ekonomik istikrar için, siyasi istikrar için AK Parti diyoruz. "Halka hizmet, Hakka hizmettir" dedikleri için AK Parti diyoruz. Mazlumların yanında olduğu için AK Parti diyoruz. Vereceğimiz her oy ile Başbakanımızı güçlendireceğimiz için AK Parti diyoruz. Şehit analarının gözyaşlarını dindirdiği için AK Parti diyoruz. Hedefte ve vizyonda büyük oldukları için AK Parti diyoruz.

Verdikleri sözü tutukları için AK Parti diyoruz. Önlerine çıktıkları her türlü engelde dik durdukları için AK Parti diyoruz. Başörtüsü yasağını kaldırdıkları için AK Parti diyoruz. Karanlıkları aydınlattıkları için AK Parti diyoruz. Gelecek nesillere güzel bir Türkiye bırakmak için AK Parti diyoruz. 11 yıldır parlayan yıldızın sönmemesi için AK Parti diyoruz. Bu oynanan oyunların sandığa gömülmesi için AK Parti diyoruz. Bitmeyen şarkımız, 2023'e emin adımlarla yürümek için AK Parti diyoruz, Recep Tayyip Erdoğan diyoruz."

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 910
Bu Ay : 1428
Toplam : 1428

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom