Semt Konağı Bitme Aşamasına Geldi

Son yıllarda yaptığı sosyal belediyecilik hizmetleriyle Türkiye genelinde adından sıkça söz ettiren Malatya Belediyesi, Çarmuzu-Kiltepe semt konağını da bir aksilik çıkmadığı takdirde önümüzdeki ay hizmete açmayı planlıyor.

Semt Konağı Bitme Aşamasına Geldi Malatya Kültür-Sanat

Konuyla ilgili olarak verilen bilgilere göre, daha önce Yeşiltepe, Melekbaba, Salköprü ve Özalper semt konaklarını hizmete açan Malatya Belediyesi tarafından, yapımı bitme aşamasına getirilen Çarmuzu-Kiltepe semt konağı da vatandaşların hizmetine sunuluyor.

Çarmuzu-Kiltepe semt konağının önümüzdeki ay içerisinde hizmete açılması planlanırken, konak içerisinde düzenlenecek etkinliklerle bölge halkına birçok fırsatlar sunulacak.

Semt konağı bünyesinde; etüt merkezi, rehberlik servisi, sanat, hobi ve kişisel gelişim kurslarının düzenlenebileceği atölyeler yer alacak. Etüt merkezinde; 4,5,6,7 ve 8. sınıf öğrencilerine uzman eğitimciler tarafından ücretsiz olarak Türkçe, matematik, fen, sosyal bilgiler ve İngilizce dersleri verilecek. Öğrenciler ayrıca derslerle ilgili etüt yapma imkanı bulabilecekler.

Çarmuzu-Kiltepe Semt konağında yediden yetmişe bölge halkına verilecek rehberlik hizmetinin yanısıra; sanat, hobi ve kişisel gelişim kurslarıyla da yine bölge halkının sosyal belediyeciliğin farklı yönleriyle tanışması sağlanacak.

Çevreyolu altı bölgesine son yıllarda önemli yatırım ve hizmetler yapan Malatya Belediyesi, yaptığı 5 semt konağının 4’ünü çevre yolu altında inşa etti.

  • Semt konağı bünyesinde açılacak olan; etüt merkezi, rehberlik servisi, sanat, hobi, kişisel gelişim kursları ile öğrenciler ve bölge halkına birçok fırsatlar sunulacak.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 30
Bu Ay : 7176
Toplam : 7176

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom