Kırgınlıklar Tepkilerle Dile Getiriliyor

Bizim seçip vekil olarak gönderdiğimiz insanlar her zaman bizlere karşı duyarsız davrandılar diyen Battalgazi Bağımsız Belediye Başkanı Ali Ekinci, “Onlar halkı değil, halkın ihtiyaçlarını değil, halka hizmeti değil sadece ve sadece kendi siyasi hedefleri ve menfi hesapları için çalıştılar bu nedenle halkı tamamen ihmal ettiler” dedi.

Kırgınlıklar Tepkilerle Dile Getiriliyor Malatya Siyaset

Malatya Merkez İlçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkanı Ali Ekinci, yerel seçim çalışmaları kapsamında Çöşnük Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Burada mahalle sakinlerine hitap eden Ekinci, “Bizim asıl hedefimiz halkın gücünün, halkın iradesinin hâkim olma mücadelesidir. Halk bugüne kadar dayatmalar,  düşüncelerinin itibar görmemesi gibi durumlarla karşılaştılar. Bu durum halkın onurunu kırmıştır dedi.  Vatandaşın bu konudan dolayı sitemli ve üzgün olduğunu belirten Ekinci, bu kırgınlıklar artık tepkilerle dile getiriliyor. Tepki kimlere veriliyor, kendisine yanlış yapanlara, iradelerini hiçe sayanlara,  halkın aklıyla alay edenlere ” şeklinde konuştu.

Bugüne kadar birilerinin Malatya için mutlaka bir şeyler yapmış olduğunun altını çizen Ekinci, bu memlekete bir çivi çakana dahi sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ancak bizim halkımızın gerçekten hak ettiği hizmet, hak ettiği değer bu değildir ifadelerini kullandı.

Malatya Merkez İlçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkanı Ali Ekinci, bizim seçip vekil olarak gönderdiğimiz insanlar her zaman bizlere karşı duyarsız davrandılar.  Onlar halkı değil, halkın ihtiyaçlarını değil, halka hizmeti değil sadece ve sadece kendi siyasi hedefleri ve menfi hesapları için çalıştılar bu nedenle halkı tamamen ihmal ettiler. Perde arkasında çeşitli entrikalarla hesap peşine düştüler sözlerini kaydetti.

Halkın siyasiler tarafından kandırıldığını hatırlatan ve vatandaşı dikkatli olmaya davet eden Ekinci, “ Halk yerelde hizmet almamış ama umurlarında değil, halk sıkıntı çekmiş kimin umurun da, bizim siyasilerimiz gelecek için kaygı taşımıyorlar. Çünkü halkın gönlünde bir başbakan var. O başbakanın gölgesine sığınarak, onun kredisini kullanarak halkla, genel merkez ve başbakan arasında kendi menfaatleri için çeşitli entrikalar çeviriyorlar. Bunlara cevap verme zamanı geldi, tepkileri dile getirme zamanı geldi. Bu memleketin kaderi bir iki kişinin elinde değil ve bu kişilerin memleketin kaderiyle oynamaya hakları yok sözlerini kaydetti.

 Merkez İlçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkanı Ali Ekinci konuşmasının ardından tepkilerin daha yüksek sesle ifade edilmesi adına tüm vatandaşları 23 Mart Pazar günü saat 16.00’da Kernek Meydanında yapılacak olan mitinge davet etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 290
Bu Ay : 5484
Toplam : 5484

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom