Polat, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Seçimlere sayılı günler kala AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Hacı Uğur Polat, Yeşilyurt bölgesindeki Turgut Özal Mahallesindeki özel bir sitede vatandaşlar ile buluştu.

Polat, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor Malatya Siyaset

30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdüren AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Hacı Uğur Polat beraberindeki partililerle birlikte Turgut Özal Mahallesi’ndeki özel bir sitede vatandaşlara hitap etti.

Polat, bu yerel seçimin artık genel seçim havasında olduğunu belirterek, “Bu yerel seçimler artık yerel seçim olmaktan çıktı. Artık genel seçim havasında bir seçim yürütüyoruz. Bizim burada Belediye Başkanı seçilmemizin ötesinde, bu seçim artık çocuklarımızın geleceği, torunlarımızın geleceği için ülkemiz için çok önemli. 12 yıldır bu iktidarın Türkiye’ye, Malatya’ya hizmetlerini hep birlikte görüyoruz ve yaşıyoruz. Bundan sonraki süreçte daha ileriye gitmek için sizlerin desteğini istemeye geldik. İnşallah 30 Mart yerel seçimlerinde sizlerin de desteği ile göreve gelip yeniden sizlerin hizmetkarı olacağız. Ben gecenin bu saatinde bizleri yalnız bırakmadığınız ve desteklerinizi eksik etmediğiniz için hepinize teşekkür ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 229
Bu Ay : 2873
Toplam : 2873

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom