Öz, Kuluncak İlçesini Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ömer Faruk Öz, Türkiye'nin önünü kesmek isteyenlerin, 30 Mart'ta sandıklarda bir kez daha hüsrana uğrayacaklarını söyledi.

Öz, Kuluncak İlçesini Ziyaret Etti Malatya İlçe

Milletvekili Öz, yerel seçim çalışmaları kapsamında Kuluncak İlçesi'ni ziyaret etti. AK Parti seçim irtibat bürolarını ve tüm ilçeleri tek tek ziyaret eden Öz, Kuluncak ilçe merkeziyle köylerinde faaliyetlerde bulundu.

BOYRAZ İLE BİR ARAYA GELDİ

Milletvekili Ömer Faruk Öz, AK Parti Kuluncak Belediye Başkan Adayı Mehmet Boyraz'ın seçim bürosunu ziyaret etti.

Öz, ziyaretinde yaptığı konuşmada, Türkiye'nin önünü kesmek isteyenlerin, 30 Mart'ta sandıkta bir kez daha hüsrana uğrayacaklarını kaydetti.

Türkiye'nin her alanda büyük bir değişim ve dönüşüm yaşadığını kaydeden Öz, "Ekonomik, sosyal ve kültürel, sanayi ve ticari tüm alanlarda büyük atılımlar gerçekleştirdiğimiz, güçlü Türkiye idealiyle kardeşliğimizi pekiştirdiğimiz, maddi ve manevi tüm prangaları bir bir bertaraf ettiğimiz günlerde; organize bir takım tezgahlarla önümüz kesilmek isteniyor. AK Parti nezdinde gelişen Türkiye’nin, kalkınan Anadolu’nun, Orta Asya’ya, Orta Doğu’ya ve Afrika’ya açılan kardeşlik elinin önüne set çekilmek isteniyor. Yüzyıllardır nice fitne ve fesadı, imkansızlıklar altında onlarca çetin savaşın muzafferi milletimiz bu kavganın da muzafferi olacaktır. Bundan en ufak bir şüphemiz yoktur" dedi.

KAYMAKAMLIĞI ZİYARET ETTİ

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ömer Faruk Öz, daha sonra Kuluncak İlçe Kaymakamlığını ziyaret etti.

Öz, kaymakamlık ziyaretinde, SODES kapsamında yürütülen bakır işletmeciliği kursiyerleri ile bir araya gelerek, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Kursiyerlerin ürettiği ürünleri çok beğenen Malatya Milletvekili, bu ürünlerin TBMM Hediyelik Eşya Satış Bürolarında satışının gerçekleştirilmesi için girişimde bulunacağını söyledi.

Sofular Beldesi Belediyesi başkanı Kazım Çelik’le de bir araya gelen Öz, Aşağı Sultanlı ve Yukarı Sultanlı, Selimli ve Kaynarca köylerini de ziyaret etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 190
Bu Ay : 190
Toplam : 190

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom