Battalgazi'yi Gençlere Hediye Edeceğim

Siyasilerin seçim zamanı gelip vaatlerde bulunup sonrasında da söylediklerinin hiçbirini hayata geçirmediklerini belirten Kıtlık, millet artık uyandı.

Battalgazi'yi Gençlere Hediye Edeceğim Malatya Siyaset

Orduzu Mahallesi sakinleri ile bir araya gelip çevre altı söyleminden duyduğu rahatsızlığı belirten Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Battalgazi Belediye Başkan adayı Fahrettin Kıtlık, bu ayrımı ortadan kaldırmak için her zaman elime bir fırsat geçmesini beklemişimdir dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Battalgazi Belediye Başkan adayı Fahrettin Kıtlık, yerel seçim çalışmaları kapsamında mahalle toplantıları programına Orduzu Mahallesinde devam etti. Milliyetçi Hareket Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Şinasi Kazancıoğlu’nun da katıldığı mahalle toplantısında Orduzu Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Kıtlık, çevreyolunun altı ve üstü kavramından her zaman rahatsızlık duymuş, elime bir fırsat geçmesini istemişimdir. Bu ayrım beni her zaman rahatsız etmiştir ifadelerini kullandı.

Siyasilerin seçim zamanı gelip vaatlerde bulunup sonrasında da söylediklerinin hiçbirini hayata geçirmediklerini belirten Kıtlık,  millet artık uyandı. Söylenenlerin hayata geçirilmediğinin farkında sözlerini kaydetti.

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Battalgazi Belediye Başkan adayı Fahrettin Kıtlık, seçim çalışmaları sırasında özellikle iktidar partisi mensupları olsun belediye başkanı olsun Taştepe, Melekbaba, Yeşiltepe gibi semtlere yatırım yapıldığına dair açıklamalarda bulunuyorlar.  Gittik baktık yatırım göremedik dedi.

Özellikle gençlere sesleniyorum diyen Kıtlık,  Malatya’yı Battalgazi’yi gençlere hediye edeceklerini belirtti.

Malatya’nın kangrenleşen konularına ve kapanan yatırım tesislerine vurgu yapan Kıtlık,  Cezmi Kartay onların ayıbıdır, burayı ne olursa olsun kaldıracağız ifadelerine yer verdi.  Tekel fabrikası kapandı, Sümer fabrikası kapandı, şeker fabrikası kapatılacak, şoför okulunun kayısıdan daha fazla getirisi vardı ama kapatıldı diyen Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Battalgazi Belediye Başkan adayı Fahrettin Kıtlık, TCDD 5. Bölge Müdürlüğü Adana’ya bağlanmak üzereydi seçimden dolayı durduruldu seçimden sonra oda gidecek ona sahip çıkın cümlelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 19
Bugün : 232
Bu Ay : 6316
Toplam : 6316

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom