Erkal'dan Yetimler Kervanına Ziyaret

Saadet Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yüksek Mimar Ahmet Münir Erkal, Malatya Yetimler Kervanı Derneği’ni ziyaret etti.

Erkal'dan Yetimler Kervanına Ziyaret Malatya Siyaset

Erkal, Malatya Yetimler Kervanı Derneğini yaptığı çalışmalardan dolayı tebrik ederek, "Bizim inanç değerlerimizin odak noktasında sizin alanınız var. Değerli hemşerilerimizin muhatap olacağı ve kendisiyle ilgilenileceği bir ortamın oluşturulması yardımdan daha önemli. Lüzumlu ihtiyaçlar mutlaka sağlanmalıdır. Elektrik, su, doğalgaz ve gıda gibi temel ihtiyaçlar karşılanmalıdır. Bunlar olmazsa olmazlardır. Ama rehabilite işi benim için daha büyük önem taşıyor. Bu anlamda yaptığınız çalışmayı önemli buluyorum" dedi.

Malatya Yetimler Kervanı Derneği Başkan Yardımcısı Tülay Ayaz ise, "Yetimce bir karşılama olsun dedik. Birlikte dertlerini paylaştığımız ailelerimizle birlikteyiz. 2008 yılında derneğimiz kuruldu. Bugüne kadar hep yetimler üzerine hareket ettik. Gücümüzü gönüllülük esasından alıyoruz. Samimiyet içerisinde yardıma muhtaç ailelerimize yardım ediyoruz" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 241
Bu Ay : 6221
Toplam : 6221

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom