Hokeyciler Kupa İle Döndü

16 yaş altı Türkiye Şampiyonası 15-20 Mart tarihleri arasında Antalya’nın Alanya ilçesinde yapılan şampiyonaya Malatya’yı temsilen katılan Anadolu Ateşi Gençlik ve Spor Kulübü Erkek Hokey Takımı Türkiye 3’ncüsü olarak döndü.

Hokeyciler Kupa İle Döndü Malatya Spor

Anadolu Ateşi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Savaş Yılmaz, “Alanya da yapılan bu şampiyonaya ilimizden dört takım olarak katıldık. Bir bayan üç erkek takımı Bu takımlardan Türkiye’nin en başarılı kulüpleri arasında yer alan Anadolu Ateşi Gençlik ve Spor Kulübümüz, 16 yaş altı erkek takımı grupları ve çeyrek finali geçerek finallere kaldı ve Türkiye üçüncüsü olarak şampiyonayı tamamladı.

Bu yapılan şampiyona alt yaş grubu sporcularımız için büyük önem arz ediyor. Çünkü bir ay sonra yapılacak olan 16 yaş altı milli takım seçmeleri öncesi yapılan son salon şampiyonasıydı.

Nisan ayı ikinci haftası Konya’da yapılacak olan 16 Yaş Altı Açık Alan Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım seçmesi müsabakalarına yine Malatya’dan 5 takım olarak katılacağız. İnşallah bu şampiyonada da hedef Türkiye’de ilk üçe girmek. Bu yönde çalışmalarımız devam edecek.

Buradan hazırlık dönemimizde bizlerden desteklerini esirgemeyen Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Mustafa Sadi Fındıklı, ve Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Veysel Güler, Hokey Takımlarımız adına teşekkürlerimizi sunuyorum. Aldığımız kupamızı onlara hediye ediyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 749
Bu Ay : 5943
Toplam : 5943

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom