Fuar 3-6 Nisan'da Başlıyor

8. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı 3-6 Nisan 2014 tarihleri arasında kapılarını açıyor. Fuar kapsamında her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen istişare toplantıları sona erdi.

Fuar 3-6 Nisan'da Başlıyor Malatya Kültür-Sanat

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı başkanlığında, sivil toplum kuruluşları ile bazı daire müdürlerinin katıldığı toplantıda, fuarda neler yapılabileceğine ilişkin görüşler dile getirildi.

ANADOLU İSMİ BENİ HEYECANLANDIRDI

İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi, Malatya Tarım Fuarı’nın bölgede yapılan en önemli fuar olduğunu belirterek, “Özellikle şunu belirtmek istiyorum. Fuarımızın ismi Anadolu Tarım Fuarı olmuş. Bu beni gerçekten çok heyecanlandırdı. Bölgeyi tamamen içine katması gerçekten çok önemliydi. Bunun başarıldığını görüyorum. Bizler İl Gıda ve Tarım İl Müdürlüğü olarak Kültür A.Ş.’nin düzenleyeceği bu fuarımıza sonsuz destek olacağız. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

BAZI ETKİNLİKLER BİRLİK VE BERABERLİKLE OLUR

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı da Tarım Fuarı ile ilgili tüm çalışmaların tamamlandığını ifade ederek, açılış saatini beklemeye başladıklarını kaydetti. Fuarın hazırlık aşamasında desteğini esirgemeyen kurum ve kuruluşlara teşekkür eden Nalçacı, “Bazı işler birlik ve beraberlikle olur. Tarım Fuarımızda birlik ve beraberliğin bir ürünüdür” ifadelerini kullandı.

“HAKKINIZI HELAL EDİN”

İl Genel Meclis Başkanı Naci Şavata ise Meclis Başkanı olarak son kez toplantıya katılacağını ifade ederek, toplantıda bulunan STK temsilcileri ve daire müdürlerinden helallik istedi. Görevde olduğu süre içinde Kültür A.Ş.’nin yapmış olduğu bütün fuarlara destek olmaya çalıştığını ifade etti.
Toplantıda, Tarım Fuarı’nın yanı sıra Malatya tarımının sorunları ve çözüm önerileri de dile getirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 579
Bu Ay : 7725
Toplam : 7725

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom