50 Öğrenciyi Yurtlara Yerleştirdik

AK Parti Malatya İl Başkanı Av. Bülent Tüfenkci, son bir hafta içerisinde Malatya genelinde 'cemaat'e ait ev ve yurtlarda kalan yaklaşık 50 öğrencinin il başkanlığına başvurması üzerine kendilerinin bu öğrencilere sahip çıkarak Malatya'daki devlet yurtlarına yerleştirdiklerini söyledi.

50 Öğrenciyi Yurtlara Yerleştirdik Malatya Haber

Yazılı bir açıklama yapan Tüfenkci, "Partimize gelerek cemaat yurtlarından ayrılmak isteyen öğrencilerimizin yüzde 80’i kız öğrencilerimiz olup, bu yapının yurtlarında kalan öğrencilerimizin anlattıklarına göre son günlerde ablaları ve ağabeyleri tarafından hem kendilerinin hem de ailelerinin AK Parti'ye oy vermemeleri için telkin seansları düzenleniyormuş. Sosyal medyada AK Partimiz ve Sayın Başbakanımız aleyhine paylaşımların arttırılması isteniliyormuş. Siz hangi hakla o yavrularımıza tehditler ve şantajlar ediyorsunuz?

Siz hangi hakla o öğrencilerimize travmalar yaşatıyorsunuz? Bizim için öğrencinin ve ailesinin siyasi düşüncesi değil istikbali önemlidir" diye konuştu.

Öğrencilerin ev ve özel öğrenci yurtlarında AK Parti aleyhinde gerçekleştirilen propagandalar hakkında geniş bilgi aktardığı ve bazı kullanılan dokümanları da AK Partili yöneticilere teslim ettikleri bildirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 222
Bu Ay : 5416
Toplam : 5416

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom