'Sadece Bir Kısmı Memnun Etmeyeceğiz'

Sadece bir mahalle, bir cadde, belirli bir kesime hizmet getirip bir kısmı memnun etmeyeceğiz diyen Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, bizim bütün çalışmamız insan odaklı olacak, insana insan olduğu için değer vereceğiz dedi.

'Sadece Bir Kısmı Memnun Etmeyeceğiz' Malatya Siyaset

Merkez İlçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, Paşaköşkü Caddesi sakinleriyle bir araya geldi. Esnafın ve vatandaşın sıcak ilgisiyle karşılanan Ekinci ve vatandaşlar arasında yapılan konuşmalarda birlik mesajları vardı.

Paşaköşkü Caddesi sakinleriyle bir araya gelen Ekinci, “gittiğim yerlerde zaman zaman bana yöneltilen bir soru var bizim için neler düşünüyorsunuz, projeleriniz neler diye soruyorlar. Ben sadece bir mahalle için bir cadde için, belirli yerler için bir proje üretip, belli bir kesimi memnun etmek gibi bir çaba içerisinde olmayacağım” ifadelerini kullandı. 

Bizim bütün çalışmamız insan odaklı olacak, insana insan olduğu için değer vereceğim diyen Ekinci, “ ayrışmalara, bölünmelere, ötekileştirmelere son verip birlik ve beraberliğimizi sağlamamız gerekiyor. Her işe sevgiyle başlamalıyız, önce birbirimizi sevmeliyiz sevmekle başlanan her yol kutsaldır, başarıya götürür, muvaffak eder” şeklinde konuştu.

Merkez İlçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, konuşmasının ardından Paşaköşkü caddesi esnafı ve vatandaşlarıyla el sıkışıp, sohbet etti. Ekinci, vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılandı. Yaşlı bir vatandaş Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci’ye başarılar dileyerek birlik mesajları verdi. Ekinci ise davamız bu “ortak karar tek ses” olmak dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 572
Bu Ay : 3056
Toplam : 3056

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom