Doğanşehir'de İki Hizmet Bir Günde Yapıldı

Malatya’nın Doğanşehir ilçesinde otobüslerinin kartlı sisteme geçilme protokolü imzalandı ve Doğanşehir Belediyesi tarafından yapılan otel hizmete açıldı.

Doğanşehir'de İki Hizmet Bir Günde Yapıldı Malatya İlçe

Açılışa; CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökan Günay, CHP Malaya Milletvekili Veli Ağbaba, İl Başkanı Enver Kiraz, Doğanşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaman ve vatandaşlar katıldı.

Doğanşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaman, açılışta yaptığı konuşmada geçen beş yılda yaptıklarını anlattı. Karaman, sosyal belediyecilik anlayışı ile çalıştıklarını belirterek, özel günlerde vatandaşlara otobüslerin bedava hizmet ettiğini ifade etti.

CHP Milletvekili Veli Ağbaba ise şunları söyledi:

“Başkan Karaman'ın bütün işlerine gözüm kapalı imza atarım. Çünkü biz biliyoruz ki başkanımız sadece vatandaşımız için çalışıyor, çalmıyor, çırpmıyor.”

Açılışa katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Göken Günaydın da yaptığı konuşmada, “Başkanımın 10 bin nüfuslu ilçeye yaptığı yatırımları görünce, milyonlarca nüfuslu illerimizin bu ilçeden örnek alması gerektiğine inanmaktayım” dedi.

Daha sonra Doğanşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Doğanşehir Oteli ve belediye otobüslerinde akıllı kart sisteminin açılışı protokol tarafından yapıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 192
Bu Ay : 3990
Toplam : 3990

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom